امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8523
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 90
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه که در پایان نشست دبیران حزب سخن می‌گفت،اظهار ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه که در پایان نشست دبیران حزب سخن می‌گفت،اظهار داشت: انتخابات آینده یک رقابت چندضلعی را در دور اول تجربه خواهد کرد؛ حزب موتلفه اسلامی با اصلاح‌طلبان که یک ضلع رقابت هستند مرزبندی دارد و این مرزبندی را در حمایت از نامزد مورد نظر خود اعمال خواهد کرد.

حبیبی انتخابات شوراهای اسلامی را مهم دانست و اظهار داشت: ما در مسیر فرآیند وحدت در این زمینه پیش خواهیم رفت و به فهرست واحد انشاءالله با دیگر اضلاع اصولگرایی در کلان‌شهرها خواهیم رسید.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بررسی صلاحیت‌های نامزدهای انتخاباتی در شورای نگهبان با اشاره به اظهارات مهم آیت‌الله جنتی در خطبه‌‌های نماز جمعه بیان داشت: ما دغدغه‌‌های شورای نگهبان را در حفظ و صیانت از جمهوریت و اسلامیت نظام درک می‌کنیم. کسانی که شرایط مندرج در اصل 115 قانون اساسی را ندارند هرگز نباید در معرض رای مردم قرار گیرد. اگر کوچکترین غفلتی صورت گیرد، به مردم و کشور در چهار سال آینده آسیب وارد می‌شود.

وی با اشاره به سوزن‌بانی ارتش رسانه‌ای غرب در تنظیم اندازه رقابت در انتخابات آینده، گفت: ما باید دقت کنیم اجازه مداخله بیگانگان در رقابت‌‌های انتخاباتی را ندهیم. این مداخله بخشی از جنگ نرم دشمن علیه ملت است. اگر همگی به قانون به ویژه قانون اساسی التزام عملی داشته باشند در دام ترفندها و دسیسه‌‌ها و توطئه‌های اتاق جنگ رسانه‌های دشمن نمی‌افتند.

حبیبی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: معیارهای انتخاب مشخص است طبیعی است ملت ایران به انتخاب اصلح فکر می‌کند. باید رای ملت را میزان دانست و هر که را ملت انتخاب کرد به دیده احترام بنگریم و او رئیس‌جمهور ملت است و انشاءالله با التزام عملی به ولایت فقیه و قانون اساسی کشور را اداره خواهد کرد.

دبیر کل موتلفه در بخش دیگری از سخنان خود در مورد تصاویر فجیعی که تروریست‌ها از جنایات خود در سوریه در فضای مجازی منتشر کرده‌اند، اظهار داشت: امت اسلام گرفتار یک جریان دست‌آموز استعمار هستند که مکتب اسلام و قرآن عزیز را با تکیه دروغین به اسلام را هدف قرار داده‌اند.

وی افزود: در هیچ مکتب فکری این عمل مورد تایید نمی‌شود که قلب انسان را زنده ‌زنده از قفسه سینه او خارج کنند و برای ایجاد رعب و وحشت بخورند. این اتفاق تنها یک بار آن هم در صدر اسلام توسط زن ابوسفیان هند جگرخوار صورت گرفت. حمزه عموی گرامی پیامبر اسلام(ص) اینگونه به شهادت رسید.

حبیبی خاطرنشان کرد: تروریست‌های جگرخوار تصویر دیگری را از بریدن بدن زنده زنده سربازان سوری با اره نشان می‌دهند که نهایت قساوت و بیرحمی است. متاسفانه نهادهای حقوق بشری جهان چشم به این جنایات بسته‌اند و سازمان ملل هم برای این اعمال زشت پاداش قرار داده است و هفته گذشته تروریست‌‌ها را به عنوان یک جریان معارض با دولت و ملت سوریه به رسمیت شناخت و می‌‌خواهد به آنها کرسی نمایندگی به عنوان ناظر بدهد.

دبیر کل موتلفه گفت: تروریست‌ها امروز بدن مطهر صحابه پیامبر (ص) را از مزار آنها بیرون می‌کنند و هتک می‌کنند. فردا ممکن است به خود پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) این جسارت را بکنند.

وی افزود: جهان اسلام باید بیدار شود و بداند جریان وهابی دست‌آموز سرویس‌های انگلیس، آمریکا و اسرائیل بنا دارند با تبلیغ اسلام آمریکایی به جنگ رو در روی با اسلام ناب محمدی در آینده بپردازند. نشانه آشکار دلدادگی این جریان به صهیونیستم را نیز می‌توان به تخریب قبر فتحی شقاقی از عناصر برجسته ضدصهیونیستی دید.

حبیبی بیان داشت: تروریست‌های جگرخوار می‌خواهند از ملت‌های اسلامی و جریان مقاومت انتقام بگیرند و جریان بیداری اسلامی را به بیراهه ببرند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان گفت: این رفتارها نشان می‌دهد غرب همه گزینه‌ها را از جمله گزینه اهانت به پیامبر(ص) و صحابه بزرگوار او و قطعه قطعه کردن مسلمانان را در روی میز دارد. اما آنها باید بدانند مسلمانان واقعی تا آخرین قطره خون خود در برابر این پدیده خواهند ایستاد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار