امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85231
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فرشید سیاری، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک ...

به گزارش سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فرشید سیاری، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک روسای تعاون و امور رفاهی استان‌ها با اشاره به همکاری بانک ملی ایران گفت: با جلساتی که با اعضای ارشد بانک ملی صورت گرفته است در صدد هستیم تسهیلات اعطایی با همان کارمزد قبلی ادامه یابد.

فرشید سیاری با بیان این‌که انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان تحت عنوان بیمه طلایی شاخص‌ترین قرارداد بیمه‌ای است اظهارکرد: این بیمه تقریبا همه نیازهای درمانی و بیمه‌ای همکاران را تامین می‌کند که البته دارای فراز و فرودهای فراوانی نیز بوده است.

وی با اشاره به سهمیه حج عمره برای فرهنگیان تصریح کرد: این سهمیه برای تمام دستگاه‌ها در سال گذشته توسط شورای عالی حج قطع شده است و درصد هستیم بتوانیم با رایزنی و مکاتبه سهمیه وزارت آموزش و پرورش را احیا کنیم.

سیاری در خصوص تسهیلات اعطایی بانک ملی عنوان کرد: در سومین سال اجرای این طرح با عدم همکاری بانک ملی مواجه شدیم و برای پرداخت مجدد تسهیلات جلساتی را با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک ملی برگزار کردیم که به زودی نتایج آن را به اطلاع می‌رسانیم.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش صندوق‌های وام ضروری 700 منطقه آموزشی را ظرفیتی بزرگ خواند و خاطرنشان کرد: 980 هزار نفر عضو با سرمایه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ششصد و پنجاه هزارتومان می‌توانند به ساده‌ترین شکل تسهیلات قرض الحسنه را بدون تشریفات اداری دریافت کنند.

وی هم‌اندیشی، هم‌افزایی و شناخت مشکلات قراردادهای جدید بیمه‌ای را از اهداف اصلی این گردهمایی عنوان و اظهار داشت: شرکت بیمه‌ای آتیه سازان حافظ مصمم است در خصوص بندهای قرارداد و هزینه‌های درمانی و پزشکی به فرهنگیان از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها