امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85235
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ محمد بخشنده سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ محمد بخشنده سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند فردی به نام " م" که از قاچاقچیان موادمخدر است تصمیم دارد که مقادیری مواد افیونی را از جنوب کشور در قالب محموله صیفی جات (هندوانه) به تهران وارد کرده و به صورت خرده فروش آن را توزیع کند.

وی افزود: بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر، مبادی ورودی شهر تهران را تحت نظر قرار دادند تا اینکه شب گذشته پس از شناسایی محموله مواد افیونی در محدوده میدان میوه و تره بار مرکزی تهران، طی عملیات ضربتی، سوداگر مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی از  محموله 41 کیلو و 350 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در کیسه های هندوانه جاسازی شده بود، کشف کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان، گفت: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود اعتراف کرد، پس از تکمیل تحقیقات برای رسیدگی بیشتر به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها