امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8524
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، مرتضی شانه‌ساززاده در جمع بسیجیان شهرستان نطنز با اشاره به اینکه حماسه سیاسی یعنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، مرتضی شانه‌ساززاده در جمع بسیجیان شهرستان نطنز با اشاره به اینکه حماسه سیاسی یعنی همه در انتخابات شرکت کنند و از وجود فتنه جلوگیری کنند، افزود: تمامی بسیجیان در مقابل فتنه‌های احتمالی در قبل و بعد انتخابات ایستادگی می‌کنند و حماسه سیاسی بزرگی را با کمک مردم رقم می‌زنند.

وی گفت: در حقیقت رهبر انقلاب اسلامی با نام‌گذاری سال‌ها، راهبرد آن سال را مشخص می‌کند و این نام‌ها مانند تابلویی است که ما را به مقصد راهنمایی می‌کند و در واقع این نام‌ها مانند پله‌ای است که ما را به قله‌های افتخار می‌رساند.

معاونت طرح و برنامه‌ریزی راهبردی سازمان بسیج کشور ادامه داد: در سه سال گذشته نام‌هایی که رهبر انقلاب انتخاب کرده‌اند مصداقی اقتصادی داشته و برای کشور راهگشا بوده است.

وی افزود: طبق گفته شهید مطهری حماسه یعنی یک حرکت جهاد گونه همراه با مسیر ناهموار و سخت که اکنون ما در این جهاد قرار داریم و می‌توانیم با شرکت پرشور و حضوری محکم از این جهاد هم سربلند خارج شویم.

شانه‌ساززاده گفت: ملت ما با وجود انواع تحریم و مشکلات و فشارها همیشه در صحنه حضور دارند و مردم فهیم ما پیرو فرمایشات رهبری هستند و وقتی کاری کردند که آمریکا را عصبانی شد باید بدانیم کار درستی را انجام دادیم، ملت ما هم با حضور پررنگ و پر نشاط در انتخابات ریاست جمهوری دشمن اسلام را بسیار ناامید و عصبانی خواهد کرد.

وی اضافه کرد: امیدوارم مردم ایران با انتخاب شخصی شایسته، بتواند حماسه سیاسی خود را با حماسه اقتصادی عجین کرده و کشور را به سوی پیشرفت سوق دهد.
انتهای پیام/2301/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها