امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85241
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حسین اشتری گفت: حضرت محمد (ص) رسولی است که برای کرامت انسانی مبعوث شد تا ارزش‌‌های والای الهی را در زندگی روزمره ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حسین اشتری گفت: حضرت محمد (ص) رسولی است که برای کرامت انسانی مبعوث شد تا ارزش‌‌های والای الهی را در زندگی روزمره جامعه بشریت نهادینه کند و انسان را ازجهالت محض به اوج کرامت، شایستگی و خلیفه الهی برساند.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: امیدوارم بتوانم برای ایشان برادر، کمک‌کار، مشاور‌، یار و همراه و فرمانبری صدیق و امین باشم؛ امیدوارم بتوانم در تحقق اهداف بلند ایشان در تعالی سازمان ناجا، افزایش توان بهره‌وری و خدمت‌رسانی، گسترش فرهنگ اسلامی در بدنه و رضایت‌مندی جامعه از پلیس موثر باشم.

این مقام ارشد انتظامی افزود: بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌‌های مسئولانه، انقلابی، ولایی، موثر و پیگیر برادر عزیزم سردار رادان در مدت تصدی ‌شان قدردانی نمایم؛ قطعا تلاش‌های شبانه‌روزی ایشان در سال‌های پرفراز و نشیب مسئولیت بر کسی پوشیده نیست و آرزوی توفیق و موفقیت در مسئولیت جدید برای ایشان دارم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جدید با نام فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: امیدوارم در این سال با تدابیر سردار فرمانده ناجا و همکاری همه عزیزان و مسئولان با ترویج فرهنگ دفاع مقدس، انجام وظیفه براساس تکلیف، خلوص نیت و واگذاری نتیجه به اراده الهی گام برداریم.

به گفته این مقام ارشد انتظامی شرایط فعلی جامعه ضرورت نگاه دقیق، اقدامات مسئولانه، مدیریت جدی، هوشمند، موثر و با انگیزه را در مورد تدابیر فرمانده ناجا مبنی بر ( پیش‌بینی ، پیشگیری و مقابله) می‌طلبد، که هر یک از آنها مستلزم اقدامات اساسی است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه تدابیر فرمانده ناجا تا حدود زیادی به خصوص در دو بعد پیش‌بینی و مقابله موفق بوده است، افزود: اما در زمینه پیشگیری متناسب با شرایط اجتماعی، گام‌های بلندی در پیش داریم و قطعاً پیشگیری راهکارهای جامعه‌شناختی را طلب می‌کند.

جانشین فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: در حوزه مبارزه با سرقت که یکی از برنامه های اساسی ناجا در سال 93 است باید براساس تدابیر ابلاغی با بهره‌گیری از الگوی ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) یعنی مدیریت جهادی بتوانیم اقدامات موثری را در تأمین سلامت جامعه انجام دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها