امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85243
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین محمد مهرعلیان صبح امروز در جریان بازدید از کانون اصلاح و تربیت بر ضرورت ارتقای سلامت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین محمد مهرعلیان صبح امروز در جریان بازدید از کانون اصلاح و تربیت بر ضرورت ارتقای سلامت دهان و دندان مددجویان تأکید کرد و گفت: حفظ سلامت دهان و دندان یکی از مهم‌ترین ابعاد سلامت فردی است و به ویژه باید در دوران کودکی و نوجوانی با ارائه آموزش‌ها و مداخلات پیشگیرانه درمانی، برای حفظ سلامت دهان و دندان توجه ویژه‌ای داشت.

وی با بیان اینکه برنامه‌های پیشگیری و درمانی سلامت دهان و دندان در کانون اصلاح و تربیتی اثر بخش بوده است افزود: حضور دائمی پزشک و تجهیزات لازم از جمله یونیت دندانپزشکی در این مرکز نشان از اهمیت رسیدگی به موضوع سلامت مددجویان دارد.

مسئول واحد دندانپزشکی معاونت بهداشتی اعلام کرد: تشخیص به موقع بیماری‌های دهان و دندان و سوق دادن مراجعان به درمان مناسب می‌تواند از بروز عوارض بعدی جلوگیری کرد. به این منظور و برای ارتقای سطح بهداشت فردی مددجویان، واحد دندانپزشکی کانون با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی توسعه می‌یابد.

در ادامه رئیس کانون اصلاح و تربیت پسران نیز از تشکیل شورای سلامت ویژه مددجویان خبر داد و گفت: به منظور ارزیابی وضعیت سلامت فردی، بهداشت محیط جمعی، بیماریابی و اقدامات درمانی، شورای سلامت در این مرکز تشکیل شده و فعالیت می‌کند.

نورمحمدی بیان داشت: مددجویان در بدو ورود به کانون پرونده سلامت تشکیل داده و آموزش‌های لازم را برای حفظ سلامت خود دریافت می‌کنند.

وی در پایان ضمن تشکر از مساعدت معاونت بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین بیان داشت: همکاری نهاد متولی سلامت استان در حوزه‌های مختلف بهداشتی و درمانی، سطح استانداردی را در این مرکز به تثبیت رسانده است.
انتهای پیام/2667/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها