امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85264
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
محمدرضا حافظی ظهر امروز در حاشیه برگزاری شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌آباد به خبرنگار فارس گفت: 30 درصد از مدارس کشور با همت خیرین ...

محمدرضا حافظی ظهر امروز در حاشیه برگزاری شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌آباد به خبرنگار فارس گفت: 30 درصد از مدارس کشور با همت خیرین مدرسه‌ساز ساخته شده‌اند.

این مسئول با اشاره به اینکه هر مردی تا همسر آن موافق نباشد کار خیری انجام نمی‌دهد، افزود:‌ این تعداد خیر را می‌توان دو برابر آمار اصلی بدانیم زیرا هر شخص نماینده یک خانواده است.

حافظی یادآور شد: امسال سهم خیرین از دولت پیشی می‌گیرد زیرا دولت اعتبار چندانی ندارد.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت:‌ 6 هزار و 800 پروژه نیمه‌تمام توسط مجلس تصویب شده است که خیرین می‌توانند با مشارکت آنها را به بهره‌برداری برسانند.

حافظی عنوان داشت: تاکنون 800 پروژه از این تعداد به بهره‌برداری رسیده و 6 هزار پروژه دیگر از آنها طی سال جاری و سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: همه تعهدات خیرین در سال جاری را تا 10 روز دیگر اعلام می‌کنیم و پیش‌بینی می‌شود، خیرین مدرسه‌ساز امسال دو برابر سنوات گذشته تعهد داشته باشند.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت: توصیه ما به کسانی که می‌توانند خیر باشند این است که مال دنیا در این دنیا باقی می‌ماند و هیچ کس قادر نیست آنها را به دنیای دیگر ببرد. از این‌رو افرادی که در این مسیر سرمایه‌گذاری می‌کنند افراد واقع‌بینی هستند زیرا برای دنیای واقعی خود نیز اندوخته‌ای به جای می‌گذارند.

حافظی تصریح کرد: مردم باید وصی خودشان باشند و تا در این دنیا تا فرصت دارند به دست خودشان کارهای خیری را انجام دهند، زیرا شاید بعد از مرگ ما اوصیا به وصیت‌های ما عمل نکنند بنابراین بهتر است که به دست خود در این امر خیر و ماندگار شرکت کنیم که اجر آن هم برای دنیا و هم برای آخرت می‌ماند.
انتهای پیام/85001/غ30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها