امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85267
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مرتضی رئیسی ظهر امروز در اختتامیه شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌آباد، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مرتضی رئیسی ظهر امروز در اختتامیه شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌آباد، گفت: سیاست جدی وزارت آموزش و پرورش عدم شروع پروژه‌های جدید آموزشی است.

این مسئول عنوان داشت: اولویت کاری وزارت آموزش و پرورش تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سطح کشور است.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه در بودجه سال جاری اعتباری را در نظر گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با اعتباری که امسال در بودجه کشور برای پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در نظر گرفته شده است بتوانیم بخشی از مشکلات این پروژه‌ها را برطرف کنیم.

رئیسی بیان داشت: به‌طور متوسط سال گذشته حدود 60 درصد تعهدات خیرین مدرسه‌ساز در سطح کشور تحقق یافته است.

این مسئول عنوان داشت: امروز با شکوه‌ترین جشنواره استانی کشور را در استان لرستان شاهد بوده‌ایم که امیدواریم بتوانیم در این جشنواره تعهدات خوبی را از سوی خیرین به دست بیاوریم.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور یادآور شد: باید از همه مسئولان استانی لرستان که این همایش چندهزار نفری را در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار کرده‌اند تقدیر و تشکر کنیم.

رئیسی هدف از این جشنواره را تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز دانست و گفت: باید زمینه‌هایی را فراهم کنیم تا کار خیر و نیک در جامعه مورد احترام قرار گیرد و خیرین نیز مورد تکریم خانواده‌ها قرار گیرند.

این مسئول اظهار کرد: هر سال نسبت به سال‌های گذشته جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز پررنگ‌تر برگزار می‌شود که خبرنگاران نیز در این کار خیر نقش ویژه‌ای دارند و می‌توانند کار ایثار و از خودگذشتگی خیر را در جامعه گسترش دهند.

رئیسی تصریح کرد: خیرین پس از پیروزی انقلاب اسلامی مشکلات آموزشی آموزش و پرورش را در سطح کشور حل کرده‌اند.

به گزارش فارس، شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی در خرم‌آباد برگزار شد.
انتهای پیام/2304/ط30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار