امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85271
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
ماشاءالله قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام که در دو بخش دولتی و غیردولتی باقی مانده است ...

ماشاءالله قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام که در دو بخش دولتی و غیردولتی باقی مانده است نیازمند اعتبار و مشارکت خیرین نوع دوست هستیم تا بتوانیم با تکمیل این طرح‌ها که از گذشته به جا مانده است شاخص‌های زیرساختی آموزشی استان را ارتقا دهیم.

وی که در حاشیه انتصاب خود به سمت سرپرست اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در این گفت‌وگو شرکت کرد، بیان داشت: علاوه بر تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و همچنین بازسازی مدارس تخریبی موضوع مهم هوشمندسازی مدارس نیز در دستور کار است که با جدیت در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

قاسمی همچنین توجه به شاداب سازی مدارس با بهره‌گیری از معماری و نمادهای بومی را از دیگر سیاست‌های راهبردی نوسازی مدارس عنوان کرد و در پایان گفت: نوسازی مدارس برای موفقیت خود در توسعه زیرساخت‌های آموزشی، نیازمند همکاری و همراهی ویژه است و برای رسیدن به این هدف از همه ابزارها و ظرفیت‌ها استفاده بهره خواهیم گرفت.

شایان ذکر است، مهندس ماشاءالله قاسمی که با پیگیری استاندار هرمزگان به این سمت منصوب شد، سوابقی از جمله ناظر پروژه‌های شهرستان رودان، مدیر پروژه‌های شهرستان بندرعباس و به مدت 6 سال نیز معاونت فنی اجرایی نوسازی مدارس هرمزگان را در کارنامه دارد.

وی دارای مدرک ارشد مهندسی عمران است و در مراکز آموزش عالی استان نیز به امر تدریس مشغول است.

قاسمی با حکم معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور به سمت سرپرست اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان منصوب شد.
انتهای پیام/88001/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار