امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85292
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک شرکت فعال در زمینه مبارزه با تهدیدهای امنیتی مدعی شده هکرهای ایرانی به اعضای ارتش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک شرکت فعال در زمینه مبارزه با تهدیدهای امنیتی مدعی شده هکرهای ایرانی به اعضای ارتش و سیاستمداران آمریکایی حمله کرده‌اند. این گروه با ساخت پروفایل‌های جعلی و یک سایت خبری جعلی از اعضای ارتش و نیز سیاستمداران آمریکایی و اسرائیلی اطلاعات جمع‌آوری می‌کرده است.

مطابق ادعای شرکت «آی‌سایت» یک ژنرال چهارستاره نیروی دریایی آمریکا، اعضای کنگره و سفیران آمریکا، اعضای لابی اسرائیل در آمریکا هدف هکرهای ایرانی برای جمع‌آوری اطلاعات را داشته‌اند. «آی‌سایت» اشاره‌ای به هویت افرادی که هدف حمله قرار گرفته‌اند نکرده است.

این شرکت فعال در زمینه مبارزه با تهدیدهای امنیتی در ادامه به روش هکرهای ایرانی اشاره کرده و مدعی شده هکرهای ایرانی با ایجاد6  شخصیت مجازی که همگی تحت پوشش یک آژانس خبری جعلی به نام NewsonAir.org فعالیت می‌کرده‌اند فعالیت‌های گردآوری اطلاعات خود را پی گرفته‌اند.

هکرهای ایرانی علاوه بر این این هشت شخصت جعلی دیگر در رسانه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک ساخته‌اند و برای افرادی که قصد گردآوری اطلاعات از آنها داشته‌اند درخواست دوستی می‌فرستاده‌اند.

شرکت آی‌سایت نوشته هنوز وابستگی این گروه به دولت ایران مشخص نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها