امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85294
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، 20 حزب سیاسی و شوراهای فرهنگی-اجتماعی امروز (پنجشنبه) در همایشی در «خیمه لویه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، 20 حزب سیاسی و شوراهای فرهنگی-اجتماعی امروز (پنجشنبه) در همایشی در «خیمه لویه جرگه» افغانستان از کاندیداتوری اشرف غنی احمدزی، در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام حمایت کردند.

این در حالی است که «داود سلطان‎زوی» کاندیدای دور اول ریاست جمهوری افغانستان نیز از احمدزی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام حمایت کرده است.
بر اساس تقویم انتخابات افغانستان، انتخابات دور دوم ریاست جمهوری این کشور بین «عبدالله عبدالله» و «اشرف‎غنی احمدزی» در 24 خرداد ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

گفتنی است تاکنون «زلمی رسول» و «گل‎آغا شیرزی» 2 کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان، «امرالله صالح» رهبر «جریان سیاسی روند سبز» و رئیس پیشین امنیت ملی این کشور همچنین ده‎ها حزب سیاسی نیز از کاندیداتوری عبدالله در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام حمایت کرده‌اند.

تصایر همایش اعلام حمایت 20 حزب سیاسی و شورای فرهنگی-اجتماعی از کاندیداتوری اشرف‎غنی احمدزی را در ادامه ببینید:انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها