امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8530
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 263
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، محمد وحدتی در نشست بصیرتی بسیج فرهنگیان استان قزوین که با حضور تمام حلقه‌های صالحین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، محمد وحدتی در نشست بصیرتی بسیج فرهنگیان استان قزوین که با حضور تمام حلقه‌های صالحین اداره کل آموزش و پرورش این استان در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد، با تشریح شرایط کنونی نظام در منطقه و جهان اظهار داشت: ایران دغدغه اصلی استکبار جهانی است و نقش تأثیرگذار و کلیدی در معادلات جهانی و منطقه‌ای دارد.

وی با اشاره به تحولات منطقه و سوریه افزود: صهیونیسم با قدرت پوشالی خود در دو جنگ 22 روزه و 33 روزه شکست خورد و به دنبال آن آثار شکست این رژیم جعلی در سوریه نیز پدیدار شده است.

مشاور معاونت راهبردی قوه قضائیه بیان کرد: سران استکبار بر این عقیده هستند که ریشه همه مشکلات آنان، ایران است و بنا به همین اعتقاد تلاش می‌کنند تا به نظام ضربه بزنند.

در ابتدای این جلسه فرهاد شمامی مسئول بسیج فرهنگیان استان قزوین هدف از تشکیل این جلسه را بصیرت‌افزایی اعضای حلقه‌های صالحین در آستانه انتخابات ذکر کرد.
انتهای پیام/2667/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها