امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85303
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «عکا» شرکت آمریکایی  آی سایت مدعی شد موفق شده یک شبکه متشکل از هکرهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «عکا» شرکت آمریکایی  آی سایت مدعی شد موفق شده یک شبکه متشکل از هکرهای ایرانی را کشف کند که اطلاعاتی از شخصیت‌های مهم در آمریکا، صهیونیست‌های سرزمین‌های اشغالی و کشورهای غربی را جمع‌آوری می‌کرده است. به گفته این شرکت پشتیبانی کننده هکرهای ایرانی از سال 2011 م اقدام به  کسب اطلاعات کرده اند بدون آنکه کسی متوجه شود.

این شرکت آمریکایی اسامی افرادی که اطلاعات آنها هک شده را منتشر نکرد اما اعلام کرد از جمله این افراد یک دریادار چهارستاره نیروی دریایی آمریکا، یک عضو کنگره و تعدادی از اعضای لابی یهود هستند، همچنین این هکرها موفق شده‌اند اطلاعاتی از برخی شخصیتهای انگلیسی، عربستانی، سوری، عراقی و اقغانستانی را به دست آوردند.

بر اساس گزارش شرکت آی‌سایت که برای اولین بار این خبر را منتشر کرده هکرهای ایرانی پس از بازکردن حساب کاربری در سایت‌ها با اسامی ساختگی خود را به عنوان کارمندان یک سایت خبری معرفی میکردند و پس از برقراری روابط با اشخاص اطلاعاتی از آنها کسب می‌کرده‌اند.

این شرکت فعال در زمینه مبارزه با تهدیدهای امنیتی در ادامه به روش هکرهای ایرانی اشاره کرده و مدعی شده هکرهای ایرانی با ایجاد 6  شخصیت مجازی که همگی تحت پوشش یک آژانس خبری جعلی به نام NewsonAir.org فعالیت می‌کرده‌اند فعالیت‌های گردآوری اطلاعات خود را پی گرفته‌اند.

هکرهای ایرانی علاوه بر این این هشت شخصت جعلی دیگر در رسانه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک ساخته‌اند و برای افرادی که قصد گردآوری اطلاعات از آنها داشته‌اند درخواست دوستی می‌فرستاده‌اند.
 
شرکت آی‌سایت نوشته هنوز وابستگی این گروه به دولت ایران مشخص نشده است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها