امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8531
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد با اشاره به اوضاع کشور بحرین اظهار کرد: دو سال است که شیعیان و مسلمانان بحرین زیر بار ظلم و فشار حاکم دست نشانده آمریکا هستند.

وی با اشاره به اینکه در دنیا برخورد شدیدی بین اسلام و کفر برقرار است بیان کرد: در کشور سوریه در ظاهر جنگ بین سوریه و مخالفان است ولی واقعیت این جنگ بین اسلام با کفر و صهیونیست‌ است.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه انشعابی از این جنگ‌ها در عراق و افغانستان وجود دارد تصریح کرد: بیدارگری چراغی است که از سوی ایران اسلامی روشن شده است و باید این چراغ همچنان روشن نگه داشته شود.

وی بیان کرد: از چند ماه پیش آیت‌الله شیخ عیسی قاسم بر اساس وظیفه خود در برابر ظلم و استکبار قیام کرده است و نماز جمعه در این کشور بیشتر توسط ایشان اقامه می‌شود.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه پیش از این هشدار داده شده بود که اگر حکومت بحرین به شیخ عیسی متعرض شوند مسلمانان ساکت نخواهند ماند تصریح کرد: اخیرا به بیت شیخ عیسی قاسم حمله کرده‌اند و دولت بدبخت بحرین فکر می‌کند با این جریان‌ها می‌تواند این قیام را سرکوب کرده و اشتباه بزرگ آنها در همین است.

وی با محکوم کردن هتک حرمت به بیت رهبر شیعیان بحرین تاکید کرد: حوزه‌های علمیه در برابر این حرکات ساکت نخواهند ماند و اگر این اقدامات ادامه یابد باید از سوی حوزه‌های علمیه اقدامی صورت گیرد.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به برخی از سخنان امام راحل در خصوص مبارزه با استکبار و استبداد گفت: فرهنگ مبارزه با استکبار که امام آن را پایه‌گذاری کرد هر روز بیش از گذشته در دنیا تقویت می‌شود.
انتهای پیام/2258/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها