امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85320
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
«ندیم الشمالی»، دبیرکل حزب جوانان عرب لبنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت، آنچه امروز در برابر سفارت ...

«ندیم الشمالی»، دبیرکل حزب جوانان عرب لبنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت، آنچه امروز در برابر سفارت سوریه در بیروت برای دادن رای شاهد آن هستیم، بیانگر بیداری و آگاهی مردم سوریه و حجم و اندازه توطئه‌‌ای است که علیه مردم و کشور سوریه تدارک دیده شده است.

الشمالی ادامه داد:  رهبران سوریه باید در کنار مقاومت عربی در لبنان و عراق و فلسطین بدون توجه به اختلاف مذاهب واعتقادات در قبال تروریسم مقاومت کنند و تروریسم را از سوریه ریشه کن سازند، چراکه هم اکنون این پدیده به تهدیدی نه تنها علیه سوریه که برای منطقه و جهان تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: به همین دلیل امروز می‌بینیم که مردم سوریه به ماهیت واقعی شعرهای پر طمطراق کشورهای غربی در خصوص سوریه پی پرده‌اند و خواهان پایان دادن به بحرانی هستند که بر این کشور حاکم است و یکی از راه‌های پایان دادن به این بحران را شرکت در انتخابات ریاست جمهوری این کشور می‌دانند، به همین دلیل این انتخابات از اهمیت بسیار زیادی برای مردم این کشور برخوردار است.

الشمالی افزود: ما اطمینان داریم، آنچه امروز در لبنان از سوی مردم سوریه و حضور پای صندوق‌های رای شاهد آن بودیم، در سوریه روز سوم ژوئن تکرار خواهد شد و این انگیزه‌ بزرگی برای غلبه بر تروریسم در سوریه خواهد بود.

وی تاکید کرد: آنچه پس از این انتخابات از امنیت و سیاست و دیپلماسی شاهد آن خواهیم بود، با مرحله کنونی تفاوت بسیار خواهد داشت.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها