امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85324
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
میرطاهر مظلومی امروز در حاشیه جشنواره ملی گل محمدی کاشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در این شهرستان، کاشانی‌ها را مردمی اخلاق‌گرا، مهمان‌نواز و ...

میرطاهر مظلومی امروز در حاشیه جشنواره ملی گل محمدی کاشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در این شهرستان، کاشانی‌ها را مردمی اخلاق‌گرا، مهمان‌نواز و هنرمند توصیف کرد و اظهار داشت: به غیر از ویژگی‌های مردم این خطه، میراث فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی و گردشگری بر شرایط ویژه این شهرستان افزوده است.

وی افزود: برگزاری جشنواره‌هایی مانند جشنواره ملی گل محمدی موجب افزایش روحیه نشاط و شادابی جامعه و معرفی کاشان نه تنها در کشور بلکه در جهان می‌شود.

این دوبلور برجسته کشور خاطرنشان کرد: از مردم فرهنگی کاشان به غیر از خوبی و مهربانی نمی‌توان توقع دیگری داشت.

وی در ادامه هنر را بی‌انتها دانست و بیان داشت: هنرمند هیچگاه از خودش و کارش راضی نمی‌شود و باید همیشه به دنبال رفع اشکالات و ارتقای سطح هنر خود باشد.

مظلومی از هنر به عنوان ساعت شنی یاد و تصریح کرد: هنرمند به هر میزان که هنر خود را به عرصه نمایش می‌گذارد باید بر میزان دانش و معلومات خود نیز بیفزاید.

وی در مورد فعالیت هنری خود یادآور شد: به دلیل سفر به حج، کاری را قبول نکرده‌ام و بعد از بازگشت پیشنهادات را بررسی می‌کنم.

میرطاهر مظلومی کارشناس تئاتر، بازیگر سینما و تلویزیون و دوبلور برجسته کشور است که می‌تواند به آخرین بازی‌های او در فیلم‌های پر پرنده، قفسی برای پرواز و گمشده اشاره کرد.

انتهای پیام/63010/ش20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها