امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85331
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در یاسوج، یوسف افشارنیا صبح امروز در جمع خبرنگاران از درخشش 10 نفر از برنامه‌سازان مرکز صدا و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در یاسوج، یوسف افشارنیا صبح امروز در جمع خبرنگاران از درخشش 10 نفر از برنامه‌سازان مرکز صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در تبریز خبر داد.

وی گفت: در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها که در تبریز برگزار شد، ضرغام رشیدی به عنوان تهیه‌کننده و زرین کشاورز گوینده برنامه رادیویی «پسیناپسین» توانستند رتبه برتر جشنواره را به‌دست آورند.

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: فرشاد افشین‌پور کارگردان مستند تلویزیونی پرندگان در سرزمین برف و آفتاب، شریف اسلامی کارگردان آخر شاهنامه، خسرو حیدری کارگردان مستند آریوبرزن به عنوان کارگردان‌های برتر در این جشنواره شناخته شدند.

وی به کسب افتخارات شبکه استانی دنا در هجدهمین جشنواره رادیویی و تلویزیونی اشاره کرد و گفت: عبدالخالق طاهری و حجت‌الله طاهری برای کارگردانی مستند بایاری‌ها و سید سعید میرسعیدقاضی در بخش تدوین مستند تلویزیونی عناوین برتر را کسب کردند.

افشارنیا عنوان کرد: زهره بهرامی و مهدی محمودی در بخش خبر و گزارش‌های خبری، سید حمدالله خواهش‌نیک با تهیه گزارش راهپیمایی سال 92 و هادی نگین‌تاجی تصویربرداری مطلوب راهپیمایی رتبه‌های برتر هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در تبریز را به خود اختصاص دادند.
انتهای پیام/82009/م20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار