امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85336
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه، میثم قربانی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های ماه رمضان بر لزوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه، میثم قربانی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های ماه رمضان بر لزوم توجه به محتوای برنامه‌ها تاکید کرد و گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری و دینی و قرآنی را برای ماه رمضان امسال برنامه‌ریزی می‌کند.

وی از حضور قاریان بین‌المللی در ماه رمضان امسال در سوادکوه خبر داد و گفت: رایزنی‌های اولیه برای هماهنگی با قاریان بین‌المللی به منظور حضور در محافل قرآنی سوادکوه انجام شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه بر برگزاری محافل قرآنی مختلف با حضور قاریان بین‌المللی و ملی و استانی در شهرها و روستاهای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی تاکید کرد و گفت: با همکاری ادارات و نهادها و مردم در ماه رمضان امسال شاهد برگزاری برنامه‌های مختلف دینی و قرآنی و فرهنگی در سطح این شهرستان خواهیم بود.

قربانی با تقدیر از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای حمایت از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و دینی در سوادکوه خاطرنشان کرد: مراسم تقدیر از خادمان مسجد و فعالان عرصه نماز و قرآن نیز در ماه رمضان انجام می‌شود.
انتهای پیام/86015/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها