امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85347
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  از تبریز، عزت‌الله ضرغامی بامداد امروز  در مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  از تبریز، عزت‌الله ضرغامی بامداد امروز  در مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها اظهار کرد: اختتامیه جشنواره هجدهم تولیدات مراکز استان‌ها در تبریز در بسیاری از جهات بسیار قوی‌تر و حرفه‌ای‌تر از جشنواره‌هایی مثل اسکار و کن برگزار شد.

وی افزود: تصویربرداری حرفه‌ای که از محوطه پارک ائل‌گلی انجام می‌گیرد و ترکیب‌بندی و تدوین تصاویری که بچه‌های مرکز تبریز انجام می‌دهند بی‌نظیر است.

جشنواره هجدهم یک مانور بزرگ افسران جنگ نرم در جبهه رسانه‌ای است

ضرغامی اضافه کرد: این اقتداری که تبریز در جشنواره هجدهم نشان داد باعث دلگرمی همه ملت ایران است که دلشان برای هویت فرهنگی ایران زمین می‌تپد و به طور خلاصه یک مانور بزرگ افسران جنگ نرم در جبهه رسانه‌ای است.

وی اذعان کرد: امروز ما در جشنواره هجدهم شاهد بلوغ کامل مراکز استانی هستیم و هر یک از این 33 مرکز به تنهایی یک رسانه توانمند نه تنها در سطح استانی بلکه در سطح ملی و جهانی هستند.

وی افزود: در دنیایی که در اکثر کشورها همه تلاش‌ها برای یک فرهنگ واحد در خدمت تفکر استکباری صورت می‌گیرد، شبکه‌های استانی ایران زمین پرچم‌دار تولیدات محلی و فرهنگ‌های بومی متفاوت که ریشه در تمدن افتخارآفرین ایران زمین دارد، هستند و سازمان دوم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و رسانه ملی دوم، سازمان رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی ماست.

خیلی‌ها خواستند رسانه ملی را از جایگاه ملی خود دور کنند

رئیس سازمان صدا و سیما اظهار کرد: خیلی‌ها خواستند با اعمال فشارها و توقعات نابه‌جا رسانه ما را به این طرف یا آن طرف بکشانند و از جایگاه ملی دور کنند که در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری راه به جایی نبردند و این رسانه همواره ملی باقی ماند و راه ملی خود را ادامه داد و توانست در مقابل امواج طوفنده شبکه‌های بیگانه ملی بودن خود را حفظ کند.

در عرصه روتوسکوپی انقلاب بزرگی را در برابر سانسور ایجاد کردیم/ کشور بسته‌ای نیستیم

وی با بیان اینکه در عرصه روتوسکوپی انقلاب بزرگی را در برابر سانسور ایجاد کردیم، افزود: ما کشور بسته‌ای نیستیم و مشتاقیم برنامه‌های خوب و سازنده جهانی را با پالایش و محتوای پاک به نمایش بگذاریم و از فنون و تکنیک‌های حرفه‌ای تولیدات پرمحتوا جوانانمان را بی‌نصیب نگذاریم؛ که همه اینها نشان می‌دهد ضمن باز بودن درهای ایران به روی تعاملات جهانی، هویت و فرهنگ ملی خود را در برابر امواج سهمگین جنگ نرم حفظ خواهیم کرد.

مردمی که حاضر نیستند در برابر جنگ نرم شبکه‌های ماهواره‌ای سرخم کنند و به چند کانال آنولگ داخلی قناعت می‌کنند

ضرغامی ضمن ابراز شرمساری نسبت به محرومیت برخی از مناطق مرزی کشور از شبکه‌های دیجیتالی، ابراز داشت: مردمی که به چند کانال آنالوگ داخلی قناعت می‌کنند و حاضر نیستند در برابر جنگ نرم شبکه‌های ماهواره‌ای سرخم کنند، باعث افتخار و دلگرمی ما هستند و به هر حال وظیفه داریم در اسرع وقت نسبت به فراهم‌آوری امکانات شبکه‌های دیجیتال در این مناطق اقدام کنیم.

انتهای پیام/60001/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها