امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85352
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آندو تیموریان در گفت‌وگویی با سایت فدراسیون جهانی فوتبال اظهار داشت: هیچ بازی برای ما در جام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آندو تیموریان در گفت‌وگویی با سایت فدراسیون جهانی فوتبال اظهار داشت: هیچ بازی برای ما در جام جهانی راحت نخواهد بود اما بازی کردن نیز مقابل تیم ملی ایران برای هیچیک از حریفان مان‌ آسان و راحت نخواهد بود.

این ستاره با تجربه در شرایطی که در اردوی تیمش در اتریش حضور دارد، افزود: این امر نشان از آن دارد بازیکنان ایرانی چه قدرت و سرعتی دارند که در مرحله مقدماتی برگزیده شدند. در مرحله مقدماتی بازیکنان ایران روحیه جنگندگی و تیمی خود را کاملا نمایان ساختند. اکنون بحث برسر این است که چگونه برای دور حذفی برگزیده شویم. چیزی که نیاز به تمام توان تیمی ایران دارد و من شخصا امیدوارم یکی از مدعیان صعود از گروه شویم.

همچنین علیرضا جهانبخش، مهاجم جوان تیم ملی که فصل گذشته درخشش زیادی در تیم هلندی ان.ایی.سی نایمخن داشت، اظهار داشت: جام جهانی مثل پنجره‌ای رو به کل جهان است که همه ملت‌‌ها می‌توانند از آن بیرون را ببینند. از این رو نهایت تلاش خود را خواهیم کردکه بهترین و تمام توان خود را خرج کنیم که در جام جهانی نتیجه‌ بگیریم.

استیون مهرداد بیت‌آشور، مدافع عضو تیم ونکوور وایتکپس نیز عنوان کرد: تصور می‌کنم نبردهای سختی در جام جهانی در پیش داریم. اگر صحیح کار را در جام جهانی آغاز کنیم و برای برد تلاش کنیم، تصور می‌کنم بخت خوبی داریم که به دور حذفی صعود کنیم.

ایران در جام جهانی با آرژانتین، بوسنی‌ و هرزگوین و نیجریه همگروه است.

جام جهانی برزیل از تاریخ 23 خرداد با 32 تیم در 8 گروه 4 تیمی آغاز خواهد شد.

برای دیدن کلیه اخبار جام جهانی اینجا را کلیک کنید.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها