امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85354
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز, در بخش برترین‌های سیما این دوره از جشنواره، با تقدیر از عملکرد مراکز فارس، کرمان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز, در بخش برترین‌های سیما این دوره از جشنواره، با تقدیر از عملکرد مراکز فارس، کرمان و قزوین، لوح سپاس و تندیس جشنواره به صورت مشترک به مرکز خراسان رضوی و سمنان اهدا شد.

تندیس ویژه شبکه شما نیز با تقدیر از مراکز خوزستان، سمنان و گیلان در بخش بیشترین تولید برنامه و حضور فعال در شبکه شما به مرکز فارس اختصاص یافت.

لوح سپاس برای آثار موثر سریالی و برنامه‌های ترکیبی این دوره از جشنواره با تقدیر از مراکز گیلان، لرستان و کردستان به مرکز اصفهان اهدا شد.

مرکز کرمان نیز به دلیل ارایه جذاب و تاثیرگذار برنامه‌های نهضت جمع‌خوانی قرآن در شبکه شما، لوح و تندیس ویژه این جشنواره را دریافت کرد.

تندیس ویژه هجدهمین جشنواره ملی تولیداتی رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها به مرکز ساعی و کوشا در امر برگزاری این جشنواره به مرکز آذربایجان‌شرقی اهدا شد.

همچنین با تقدیر از مراکز مهاباد، اردبیل و ایلام، تندیس و لوح سپاس این دوره از جشنواره برای بهترین برنامه‌های ترکیبی «ج» و «د» رادیویی به صورت مشترک به مراکز فارس و گلستان اهدا شد.

مرکز چهارمحال بختیاری نیز در بخش برنامه‌های ترکیبی «ب» رادیویی تندیس و لوح سپاس جشنواره را دریافت کرد و از مراکز اصفهان، خراسان‌جنوبی و همدان تقدیر شد.

با تقدیر از مراکز کرمانشاه، اصفهان و چهارمحال بختیاری، لوح سپاس برای فیلم‌های تلویزیونی مراکز استان‌ها به مرکز خراسان‌رضوی اهدا شد.

مرکز فارس در بخش تولیدات پویانمایی لوح سپاس و تندیس جشنواره را دریافت کرد و در این بخش ازمراکز همدان، قم و سیستان و بلوچستان تقدیر شد.

همچنین با تقدیر از مراکز خراسان‌رضوی، بوشهر و ایلام، مرکز کهگیلویه و بویراحمد لوح سپاس و تندیس جشنواره در بخش تولیدات مستند را دریافت کرد.

لوح سپاس و تندیس هنرمندان برتر مراکز استانی این دوره از جشنواره به احسان عبدی پوش، فتح‌الله امیری، فرهاد مهران‌فر و امیرحسین‌ شریفی اهدا شد.

در بخش خبر نیز با تقدیر از زنجان، کرمانشاه و خراسان رضوی، تندیس و لوح سپاس بهترین عملکرد خبر به مرکز گیلان اختصاص یافت.

با تقدیر از مراکز فارس، اصفهان و قم، تندیس و لوح سپاس جشنواره در حوزه مرکز ساعی به مرکز خراسان جنوبی اهدا شد.

مرکز آذربایجان شرقی نیز در هجدهمین جشنواره ملی تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها لوح سپاس و تندیس جشنواره را در بخش تحقیق و پژوهش دریافت کرد، در این بخش مراکز اصفهان و اردبیل تقدیر شدند.

در بخش موسیقی با تقدیر از مراکز اصفهان، خوزستان و کرمانشاه، تندیس و لوح سپاس جشنواره به صورت مشترک به مراکز آذربایجان‌شرقی و فارس اهدا شد.
انتهای پیام/60002/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها