امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85359
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 32
محمود عاطفی رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارسبا تاکید بر لزوم حمایت از فیلم‌های دفاع مقدس و لزوم  ...

محمود عاطفی رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارسبا تاکید بر لزوم حمایت از فیلم‌های دفاع مقدس و لزوم  یادآوری فرازهای مهم جنگ از طریق هنرهای نمایشی گفت:  برای پیشبرد اهداف این سازمان و پیگیری امور سینمایی و نمایشی مربوط به دفاع مقدس جلسات متعددی با حوزه هنری، صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار ودر این جلسات سعی شده حمایت هایی که از طریق هنرهای نمایشی دفاع مقدس صورت می گیرد در قالبی نظام مند باز تعریف شود.

وی افزود: در کشور ما ظرفیت‌های بسیار زیادی در عرصه هنرهای نمایشی و دفاع مقدس وجود دارد، هشت سال دفاع مقدس ما می تواند سال‌های سال فرهنگ و هنر ما را تغذیه کند، با نگاهی گذرا به تاریخ جنگ متوجه می شویم که این قدر موضوع و داستان در این جنگ اتفاق افتاده که اگر شبانه روز در این باره کار کنیم باز هم وقت کم می‌آوریم.

عاطفی تصریح کرد: در عرصه نیروهای مسلح ما نیز ظرفیت های بسیار خوب و زیادی وجود دارد. نیروهای مسلح ما به فرهنگ و هنر علاقمند هستند و بستر سازی برای رشد و تعالی فرهنگ دفاع مقدس و فرهنگ دینی را وظیفه خود می دانند. همکاری و همراهی نیروهای مسلح با هنرمندان ارزشی می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: در سینما و تئاتر ما هر کجا که همراهی و همکاری نیروهای مسلح با هنرمندان ارزشی در بستری درست و نظام مند صورت گرفته ما شاهد نتایج درخشان و بسیار عالی بوده ایم. همه سعی ما در سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس بر این است که پشتیبانی نیروهای مسلح از فیلم‌های دفاع مقدس را به صورتی نظام مند اجرایی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار