امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85373
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 11
علیرضا مرزبان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سفرش به آلمان گفت: مدت زیادی بود که خانواده‌ام را ...

علیرضا مرزبان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سفرش به آلمان گفت: مدت زیادی بود که خانواده‌ام را ندیده بودم و به همین دلیل به این کشور رفتم تا هم خانواده‌ام را ببینم و هم مسائل مربوط به تیم فوتبال پدیده را پیگیری کنم.

وی ادامه داد: در آلمان همچنین با توماس هسلر جلسه‌ای برگزاری کردیم و درباره موارد خاصی صحیت کردیم، اما او کارهای مربوط به بازی‌های خیرخواهانه داشت و همچنین با چند شبکه تلویزیونی به عنوان کارشناس قرارداد داشت که البته ما با هم توافقات نهایی را انجام دادیم و قرار است او در جزیره کیش به ما ملحق شود البته پرواز او به تهران خواهد بود و بعد از آن به کیش می‌آید که طبق برنامه‌ریزی ما، شنبه دو هفته دیگر او در کنار ما در جزیره کیش حضور دارد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد درباره مذاکراتش با چند بازیکن برای حضور در این تیم هم اظهار داشت: با چند بازیکن برای بازی در پدیده صحبت کردم که یکی از این نفرات بازیکنی است که در تیم کلن و در پست دفاع چپ بازی می‌کند. در مورد این بازیکن باید بگویم که او دورگه ایرانی ـ آلمانی است و حتی می‌تواند پاسپورت ایرانی بگیرد. همچنین در این سفر مسائل مربوط به اردوهایمان را هم برنامه‌ریزی کردیم و در حال حاضر می‌توانم بگویم به جز دو سه مهره، تیم ما کامل است.

مرزبان در خصوص شایعه حضور مهدی رحمتی در این تیم افزود: رحمتی بدون شک یکی از بهترین دروازه‌بانان آسیاست برای هر کسی حضور او آرزوست اما باید بگویم اگر رحمتی نخواهد در استقلال بماند، با او صحبت می‌کنیم تا جذبش نماییم، همه این مسائل به خود او بستگی دارد و باید دید که قصد جدایی از استقلال را دارد یا نه.

وی درباره اردوی اتریش تیم فوتبال پدیده هم گفت: چند نقطه از اروپا برای برگزاری اردو مدنظر بود که البته اتریش را انتخاب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در پایان اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که تیمی را سازماندهی کنیم که لیاقت مردم مشهد را داشته باشد و حالا که ابومسلم در لیگ برتر نیست، از هواداران مشهدی خواهش می‌کنم که پدیده را تیم خودشان بدانند و از ما حمایت کنند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار