امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85398
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «داریل کیمبال»، مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به گزارشی از روزنامه آمریکایی وال‌استریت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «داریل کیمبال»، مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به گزارشی از روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال که با استناد به گزارشی از منافقین اتهاماتی درباره برنامه هسته‌ای ایران مطرح کرده بود، واکنش نشان داد.

طبق گزارش پایگاه خبری «نیشن»، آقای کیمبال با بیان اینکه برخی از گزارش‌های «مجاهدین خلق» درباره ایران صحیح نبوده‌اند از انتشار این گزارش در صفحه سردبیر و نه در قسمت اخبار ابراز تعجب کرده است.

این مقام آمریکایی درباره گزارش این روزنامه آمریکایی گفت: «جای تعجب است که این گزارش در بخش سرمقاله انتشار یافته بود. به نظر نمی‌رسد ویراستارها تلاشی برای بررسی صحت اطلاعات آن کرده باشند و آنها (اکنون) از آن حمایت نمی‌کنند.»

روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال دو روز پیش با استناد به گزارشی از گروهک منافقین، ایران را به ادامه تحقیقات هسته‌ای، با حفظ هسته مرکزی تیم تحقیقات در زمینه تسلیحات اتمی متهم کرده بود.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک نیز در یک بیانیه مطبوعاتی ادعاهای مندرج در سرمقاله روزنامه «وال استریت ژورنال» در شماره مورخ ششم خرداد ماه جاری در مورد برنامه هسته ای ایران را بی پایه و اساس خوانده و آن را جعل واقعیات و تحریف حقائق دانسته بود.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها