امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۱۰:۵۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 854
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۵
تعداد بازدید: 248
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از شبکه العالم، مخالفان اعلام کردند که موج جدید تظاهرات و اقدامات گسترده مردمی با شعار" ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از شبکه العالم، مخالفان اعلام کردند که موج جدید تظاهرات و اقدامات گسترده مردمی با شعار" دموکراسی حق ماست" طی روزهای آینده در این کشور به راه خواهد افتاد.

طاهر الموسوی مسئول اطلاع رسانی جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در گفت‌و‌گو با شبکه العالم با تاکید بر تشدید دامنه اعتراض های مردمی در بحرین، اظهار کرد: این اعتراض ها شامل مجموعه ای از فعالیت های سیاسی، مردمی، رسانه ای، حقوقی و همچنین افزایش تجمع های مسالمت آمیز خواهد بود.

وی تصریح کرد: از 12 تا 20 آوریل، در مناطق و استان های بحرین، شاهد برپایی اعتراض گسترده مردمی برای تحقق مطالبات آنها در زمینه تغییر به سوی دموکراسی، درخواست مشارکت شهروندان در ساختار حکومت، رعایت اصل برابری و پذیرش مردم به عنوان منبع قدرت و تصمیم گیری خواهیم بود.

وی این اقدامات را در راستای تاکید بر حق مسلم و مشروع مردم بحرین در دستیابی به حقوق و مطالباتشان در حرکت به سوی دموکراسی دانست.

مسئول اطلاع رسانی جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در ادامه با اشاره به اینکه مردم بحرین همسو با بهار عربی در 14 فوریه 2011 خیزش طولانی را آغاز کردند، گفت: مردم بحرین برای تحقق اهدافشان با برپایی تظاهرات گسترده و مسالمت آمیز ثابت کردند که تا تحقق دموکراسی به اعتراض های خود ادامه می دهند.

موسوی تصریح کرد: بیشتر فعالان سیاسی و مردمی در بحرین، خواستار تغییرات دموکراتیک و حضور مسالمت آمیز در همه صحنه ها هستند و هنوز هم با عزمی راسخ، خواستار تحقق حقوق برحق و مشروعشان هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها