امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85411
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۰۵
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر صفر ایران برابر ایتالیا در نشست خبری اظهار داشت: در این بازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر صفر ایران برابر ایتالیا در نشست خبری اظهار داشت: در این بازی هم‌سطح ایتالیا بازی کردیم، اما آن‌ها فقط در زدن سرویس از ما بهتر بودند و پیروز شدند.

وی افزود: بازی سختی داشتیم چون همانطور که قبلا هم گفته بودم در مقابل تیم هایی که سرویس های قدرتمند می زنند مشکل داریم. بازی بسیار خوبی ارائه کردیم اما مشکل دریافت و سرویس های بد ما باعث شد به پیروزی نرسیم.

سرمربی والیبال ایران ادامه داد: در این مسابقه سرویس‌های موجی که از بازیکنان انتظار داشتم را ندیدم و بدون سرویس بازی کردیم. باید روی این مشکل مطالعه کنیم و آن را حل کنیم.

کواچ خاطرنشان کرد: از توپ‌های بلند نیز خوب استفاده نکردیم و باید برای حمله در مواقعی که دریافت خوبی صورت نمی‌گیرد بیشتر کار کنیم.

وی گفت: در حمله مشکلی نداریم اما چند امتیازی که با اشتباه سرویس از دست می دهیم نتیجه بازی را به ضرر ما رقم می زند. باید برای مسابقه روز یکشنبه این مشکلات را حل کنیم تا این بار این تیم را شکست دهیم.

در ادمه این نشست خبری سعید معروف هم در خصوص این شکست گفت: تلاش کردیم تا برابر حملات ایتالیا دفاع خوبی داشته باشیم، اما آنها در بهترین شرایط خود قرار دارند. برای بازی دوم در ورونا باید عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم.

دیدار دوم ایتالیا و ایران ساعت 22:30 یکشنبه (به وقت تهران) در شهر ورونا برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها