امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8543
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۷
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بسیجیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بسیجیان کارخانه ماشین سازی تبریز گفت: نامگذاری سالها از سوی رهبر معظم انقلاب فرصتی است برای توجه بیشتر به وظایفی که برای تعالی کشور نیاز داریم.

نقدی پیشرفت‌های ایران در تمامی عرصه‌ها را ثمره خداباوری و همراهی علم و ایمان دانست و اظهار داشت: در تفکر اسلامی دنیا مزرعه آخرت است که باید برای قرب به خدا، از کشتگاه دنیا استفاده کرد و پیشرفت مادی و معنوی را توأمان داشت.

وی ملت ایران را شایسته ترین افراد برای بهره گیری از همه نعمت ها عنوان کرد و افزود: خسته شدگان از انقلاب، پیشرفت را در سازش و تعامل با ابرقدرت ها و استکبار می‌دانند بر خلاف مشی امام و ولایت که پیشرفت را در گرو مقاومت و ایستادگی می دانند همانطور که از ابتدای انقلاب تا کنون پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

نقدی با اشاره به وضعیت ایران در قبل و بعد از انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف تصریح کرد: نتیجه سازش با آمریکا بی محتوایی، فقر و ناتوانی جهانی مانند دوران سیاه پهلوی خواهد بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین رمز موفقیت در صنعت را پیوند حلقه‌های تربیتی صالحین با محیط کار و تلاش دانست و ادامه داد: با تاسی از رزمندگان در دفاع مقدس، شیران روز و زاهدان شب بودند یقینا می توان با کار تربیتی و ارزشی در محیط کار به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

وی هنر اصلی یک مدیر را پیشرفت با حفظ عزت و سربلندی عنوان و خاطرنشان کرد: رییس جمهور اصلح کسی است که در مدیریت عالی به اقتصاد مقاومتی فکر کند و حتی تحریم را برای رشد استعدادها یک فرصت تلقی کند همانطور که تا کنون تحریم ها سبب خودکفایی و پیشرفت های چشمگیر در صنایع و علوم در کشور شده و امروز در اغلب علوم در رده های اول جهان هستیم.

نقدی نیاز کشور را دولتی دانست که نخواهد برای رفاه مردم؛ شرافت، عزت و استقلال ملت را بفروشد و درادامه تصریح کرد: پیوند صنعت و دانشگاه کلید پیشرفت صنعت است و در این میان ماشین سازی از صنایع زیربنایی است که می تواند مادر تحولات در صنایع کشور باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها