امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85439
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
ابراهیم ولاشی لحظاتی قبل در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در ساری از وقوع سیل در منطقه چهاردانگه ساری خبر داد و گفت: سیل شب‌گذشته در بخش چهاردانگه ساری ...

ابراهیم ولاشی لحظاتی قبل در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در ساری از وقوع سیل در منطقه چهاردانگه ساری خبر داد و گفت: سیل شب‌گذشته در بخش چهاردانگه ساری موجب بروز خسارت جدی در این منطقه شد.

وی تصریح کرد: بر اثر وقوع سیل در این منطقه، جاده ارتباطی بیش از 10 روستا در منطقه نرم‌آب دو سر بسته شده و حتی امکانات تلفنی نیز برقرار نمی‌شود.

رئیس شورای بخش چهاردانگه ساری اضافه کرد: بر اثر وقوع سیل ارتباط راه روستایی بندبن، ذکریا خیل، کل جارو و اقه‌خیل بسته شده و امکان برقراری ارتباط تلفنی با اهالی منطقه نیز وجود ندارد.

وی اضافه کرد: همچنین بر اثر وقوع سیل بیشتر بند و نهرها زمین‌های کشاورزی منطقه تخریب شده و به برخی دامدران نیز خسارت جدی وارد شد.

ولاشی خاطرنشان کرد: تنها توانستیم به سختی با یکی از اهالی روستای بندبن ارتباط تلفنی داشته باشیم که طی این گفت‌وگو از ناپدید شدن 10 راس گاو در این منطقه باخبر شدیم.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر برای بازگشایی محورهای روستایی نیاز مبرم به لودر و بولدزر است، افزود: از مسئولان استانی در این زمینه درخواست کمک شد.

این مسئول در ادامه از وقوع سیل در منطقه بالادست چهاردانگه ساری نیز خبر داد و گفت: زمین‌های کشاورزی روستای برد نیز بر اثر وقوع سیل به شدت خسارت دید.
انتهای پیام/86004/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها