امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8544
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۷
تعداد بازدید: 124
حمیدرضا طباطبایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: حضور احمدی‌نژاد در کنار یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری خلاف عرف انتخابات در کشور ...

حمیدرضا طباطبایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: حضور احمدی‌نژاد در کنار یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری خلاف عرف انتخابات در کشور ایران بود و تعجب همگان را برانگیخت.

وی افزود: در هیچ دوره‌ای از انتخابات سابقه نداشته است که رئیس‌جمهوری که اواخر دوره خدمت خود را سپری می‌کند به طور صریح برای یکی از کاندیداها تبلیغ و وی را همراهی کند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همانطور که همه می‌دانند دولت و وزارت کشور برگزارکننده انتخاب هستند و رئیس‌جمهور یکی از اعضای دولت محسوب می‌شود بنابراین تبلیغات وی خلاف قانون محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جامعه ایران نیز حمایت رئیس‌جمهور از یکی از کاندیداها را نمی‌پسندد، درباره کاندیدا شدن مشایی گفت: در این باره هنوز زود است که اظهار نظر شود و باید اجازه دهیم شورای نگهبان مطابق قانون صلاحیت‌ها را بررسی کند.

طباطبایی تاکید کرد: شورای نگهبان بر حسب قانون فصل‌الخطاب محسوب می‌شود بنابراین باید اجازه دهیم که تأیید صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان مشخص شود و همه چیز را به این نهاد واگذار کنیم.
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها