امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85441
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
توران ولی‌مراد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به عملکرد اخیر معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در ماه‌های اخیر ما شاهد عملکردی ...

توران ولی‌مراد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به عملکرد اخیر معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در ماه‌های اخیر ما شاهد عملکردی در حوزه زنان و خانواده نبودیم و تنها شاهد وعده‌ها، اظهار امیدواری‌ها و یا راه‌اندازی کارگروه و انعقاد تفاهم‌نامه بودیم.

وی افزود: مشکل ما این است که در حوزه زنان معاونت امور زنان و خانواده نقطه صفر تا 100 هیچکدام از پروژه‌ها و مشکلات حوزه زنان را مشخص نمی‌کند تا متوجه شویم هم‌اکنون در کجای راه قرار داریم و چه زمانی یک پروژه خاص به نتیجه کامل و نهایی خود می‌رسد.

این کارشناس امور زنان خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود برنامه‌های حوزه زنان زمان‌بر است شاید حرف درستی باشد اما حرف ما این است که برنامه اجرایی یک کار باید مشخص باشد و این را اطلاع‌رسانی کنند چرا که چیزی که از عملکرد این معاونت تاکنون منتشر شده اخبار انعقاد تفاهم‌نامه‌ها بوده است در حالیکه تفاهم‌نامه‌ها ضمانت اجرایی ندارد و تنها یک آمار است.

ولی‌مراد اظهارداشت: وعده، شعار، همایش، دیدار و سخنرانی‌ها کارنامه‌ای است که تاکنون از عملکرد معاونت امور زنان رسانه‌ای شده است در صورتیکه آنها باید مردم را در جزئیات کار خود قرار دهند.

وی همچنین با انتقاد از عدم پاسخگویی مسئولان به رسانه‌ها در حوزه زنان گفت: رسانه‌ها نباید تنها تریبونی برای مسئولان باشند چراکه رسانه‌ها بالاتر از مسئولان هستند و باید مسئولان را مورد سئوال قرار دهند.

ولی‌مراد ادامه داد: یکی از دلایلی که کارها بر روی زمین می‌ماند این است که مسئولان پاسخگوی رسانه‌ها نیستند و هیچکس آنها را بخاطر پاسخگو نبودن مورد بازخواست قرار نمی‌دهد در حالیکه صفر تا 100 یک موضوع باید توسط رسانه‌ها پیگیری شود و مسئولان خود را موظف به پاسخگویی به همه رسانه‌ها کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها