امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85480
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «عکا»، ارتش رژیم صهیونیستی در تلاش است که «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر اسبق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «عکا»، ارتش رژیم صهیونیستی در تلاش است که «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر اسبق این رژیم را برای بار دوم و به اتهام ایجاد اخلال در دادگاه، به تعویق انداختن تحقیقات و نادرست جلوه دادن  شواهد به دادگاه بکشاند. علاوه بر این ارتش رژیم صهیونیستی گفت اولمرت برای اتهامات قبلی نیز باید باری دیگر در دادگاه محاکمه شود.

روزنامه «اسرائیل‌الیوم»، نوشت ارتش رژیم صهیونیستی با جلب رضایت سه نفر در تلاش است دادگاه دیگری علیه وی برگزار کند. این سه نفر، یکی از وکلای اولمرت، یک زن که منشی دفتر وی است و فرد دیگری که تمام اسرار اولمرت را می‌داند هستند.

این سه شاهد اعلام کرده اند حاضرند علیه اولمرت شهادت شدند. پیشتر اولمرت و یکی از وکلایش، منشی دفتر را راضی کرده بودند برای دادن شهادت به دادگاه نیاید.

چندی پیش ایهود اولمرت پس از محاکمه در یک دادگاه این رژیم به‌ اتهام فساد ، دریافت رشوه و پولشویی به 6 سال زندان و پرداخت جریمه 300 هزار دلاری محکوم شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها