امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85482
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در حمله خمپاره‌ای عناصر مسلح به کوی «المیدان» شهر حلب 10 شهروند سوری کشته و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در حمله خمپاره‌ای عناصر مسلح به کوی «المیدان» شهر حلب 10 شهروند سوری کشته و 85 نفر زخمی شدند.

این درحالی است که احتمال افزایش شمار تلفات این حمله خمپاره‌ای نیز می‌رود. کوی المیدان تاکنون بارها مورد حمله خمپاره‌ای گروه‌های تروریستی مسلح قرار گرفته است.

از سوی دیگر و از منطقه «جبل الاربعین» در ریف ادلب گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه پس از چندین روز درگیری‌های شدید با عناصر مسلح ارتش سوریه موفق شدند، پایگاه‌ها و مواضع خود را در این منطقه تحکیم کنند.

همچنین نیروهای ارتش سوریه با اجرای عملیات کیفی و دقیق در جبهه جنوب غربی و شرقی جبل الاربعین مقرها و مواضع گروه‌های مسلح را هدف قرار داده و ده‌ها تروریست مسلح را کشته و زخمی کردند.

از سوی دیگر یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق ادعای برخی رسانه‌های مغرض مبنی بر وجود درگیری‌های شدید در مسیر بزرگراه فرودگاه بین المللی دمشق را تکذیب و تاکید کرد که این بزرگراه در امنیت کامل به سر می‌برد و تردد در آن به صورت عادی جریان دارد.

از استان درعا در جنوب سوریه نیز گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه به عملیات خود در شهر «نوی» ادامه دادند و نیروهای ارتش سوریه مقرها و مواضع گروه‌های مسلح وابسته به ارتش آزاد و جبهه النصره را در شهرک‌های سلمین و انخل و شهر «الشیخ مسکین» در شرق نوی هدف قرار داده و منهدم کردند.

دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز عملیات‌های محدودی را در شهرک‌ها و مناطق مختلف درعا البلد به اجرا گذاشته و مقرهای گروه‌های مسلح را هدف گرفتند.

از استان حسکه و از ریف شرقی حسکه منابع محلی گزارش دادند که گروه تروریستی داعش بر محصولات زراعی کشاورزان این منطقه از جمله گندم و جو تسلط پیدا کرده و آنها را مصادره کردند، به این بهانه که آنها فقرای منطقه را می‌شناسند و این محصولات را بین آنها تقسیم خواهند کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها