امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85491
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
«یوسف الاسعد»، نماینده پارلمان و تحلیلگر امور سیاسی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق مشارکت سوری‌های ...

«یوسف الاسعد»، نماینده پارلمان و تحلیلگر امور سیاسی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق مشارکت سوری‌های مقیم خارج از کشور پای صندوق‌های رای را موجب ایجاد زلزله‌ای واقعی در کشورهای حامی تروریسم دانست که آنها را از داشتن حق زندگی طبیعی و امن در وطن‌اشان محروم کرده بود.

الاسعد تصریح کرد: مردم سوریه با این اقدام در واقع فریاد زد که با وجود تروریسم و وحشی‌گری جامعه بین المللی علیه آنها باز آنها زنده‌اند و به بقای خود ادامه می‌دهند و تصمیم گرفته‌اند تا از طریق صندوق‌های رای بار دیگر سوریه را باز سازی کنند.

وی افزود: صحنه‌های که مقابل سفارتخانه‌های سوریه شاهد آن بودیم، به همه جهانیان ثابت کرد که مردم سوریه با وجود سال‌ها جنگ باز در صحنه حاضر است و می‌تواند در برابر تروریسم ایستادگی کند.

الاسعد نبرد جاری در سوریه را نبرد برسر حفظ موجودیت مردم سوریه برشمرد که هم اکنون نوک پیکان توطئه‌های دشمنان سوریه قرار گرفته و دریافته که غرب و شیوخ عرب تنها درپی نابودی فرهنگ و تمدن و کشور آنها هستند.

وی با تاکید بر اینکه سوری‌ها نشان دادند، امانتدار خوبی برای کشور خود هستند و شایسته تشکر و قدردانی می‌باشند، پیش بینی کرد که روزهای آینده باید در انتظار مشارکت گسترده سوری‌های داخل پای صندوق‌های رای باشیم و این مشارکت گسترده بدون تردید و به خواست خدا پایان بحران سوریه خواهد بود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها