امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85496
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
«حسام الدین اخلاصی»، تحلیلگر امور سیاسی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: حضور سوری‌های ...

«حسام الدین اخلاصی»، تحلیلگر امور سیاسی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: حضور سوری‌های مقیم خارج کشور پای صندوق‌های رای و صف بستن آنها مقابل سفارتخانه‌های سوریه نشان داد که آنها از وطن و ارتش خود حمایت می‌کنند و آنها را در جبهه‌های جنگ هیچ‌گاه تنها نمی‌گذارند.

اخلاصی افزود: این مشارکت بیانگر مبارزه طلبی مردم سوریه علیه تمام کشورهایی است که علیه کشورشان توطئه چینی کردند و به این طریق نشان دادند که مناسب‌ترین گزینه از دید آنها ایستادن در کنار رهبرانشان است.

وی خاطرنشان کرد: آنچه در برابر سفارتخانه‌های سوریه شاهد آن بودیم، در واقع جشنی مردمی بود که با وجود تمام سختی‌ها و مصایب فرود آمده بر مردم و کشور سوریه با این حال مردم سوریه ارتش خود را در جبهه‌های نبرد تنها نگذاشتند.

اخلاصی تاکید کرد: صفوف طولانی که در کشورهای مختلف و به ویژه در لبنان شاهد آن بودیم، به این معناست که مردم سوریه تصمیم نهایی خود را گرفته‌اند و هیچ‌گاه گوش به تصریحات غرب و شیوخ عرب نخواهند داد.

به گفته اخلاصی حضور سوری‌ها پای صندوق‌های رای حامل این پیام است که مردم سوریه وطن خود را بر تمام جهانیان و تمدن و فرهنگش را بر تمام شیوخ عرب برگزیده و دموکراسی لباسی برازنده سوریه و مردم سوریه است و نیازی به آوردن آن از سوی کشوری یا کسی نیست.

این تحلیلگر امور سیاسی سوریه در پایان تصریح کرد که پیش بینی می‌کند، کشورهای عربی و غربی حامی گروه‌های تروریستی به خاطر این انتخاب مردم سوریه دست به انتقامجویی از آنها چه در عرصه سیاسی و چه نظامی بزنند، اما حضور مردم سوریه در 3 ژوئن پای صندوق‌های رای تمام این ترفندها را به باد خواهد داد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها