امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85497
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
«محمد موسی»، دبیرکل حزب العدل مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که باید در یادبود رحلت امام ...

«محمد موسی»، دبیرکل حزب العدل مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که باید در یادبود رحلت امام خمینی(ره) یاد و خاطره ایشان را زنده نگه داشت، چراکه وی روزی به خاطر مردم و کشورش و تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردمش علیه حکومت وقت قیام کرد و موفق شد ارزش‌هایی همچون حق وعدالت و مساوات را در کشورش برقرار کند.

موسی در ادامه افزود: آنچه امروز ایران در عرصه‌های تکنولوژی‌های مدرن و پرونده هسته‌ای به آن دست یافته موجب شده تا ایران به کشوری قدرتمند در عرصه بین المللی تبدیل شود.

وی تصریح کرد: انقلاب ایران به رهبری امام خمینی موجب شد، ایران به کشوری محوری و یکی از بزرگ‌ترین بازیگران منطقه خاورمیانه و حتی عرصه بین المللی تبدیل شود، به گونه‌ای که بخش اعظم موفقیت‌ها و پیروزی‌های ایران را باید مرهون آن حضرت دانست.

موسی تاکید کرد: در این اواخر گفتمان غرب در برابر ایران به شکلی قابل توجه تغییر کرده و همین امر موجب نزدیکی و بهبود روابط غرب با ایران شده و این امر ناشی از ایستادگی و مقاومت بیش از 3 دهه‌ای ایران در برابر غرب است که موجب شد، کشورهای غربی ایمان بیاورند، سیاست‌های ایران تغییر ناپذیر است و نزدیکی به ایران بهترین گزینه برای آنهاست.

اما در خصوص مقاومت وی خاطر نشان کرد: به نظر من ما در حوزه مقاومت نیازمند کشور قدرتمندی همچون ایران هستیم تا با تشکیل ائتلاف‌ها و موازنه‌های قدرتمند موفقیت و پیروزی قضیه فلسطینی و بازگشت حقوق غارت شده و غصب شده ملت فلسطین را تضمین کند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار