امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85502
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 118
احمد عربلو سردبیر ماهنامه «یکی بود یکی نبود» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون تعطیلی این ...

احمد عربلو سردبیر ماهنامه «یکی بود یکی نبود» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون تعطیلی این ماهنامه که اختصاص به کود و نوجوان داشت، گفت: متاسفانه با بلاتکلیف شدن موضوع بنیاد ادبیات داستانی سرنوشت این ماهنامه هم اینگونه به تعطیلی کشید.

وی در ادامه تصریح کرد: معلوم نیست این ماهنامه به این زودی‌ها منتشر خواهد شد یا نه چرا که به دلیل مشکلات کنونی شاید هرگز این ماهنامه ویژه منترش نشود.

عربلو با ابراز تاسف و نگرانی از عدم انتشار این ماهنامه افزود: هنوز به شکل رسمی موضوعی درباره انتشار مجدد این ماهنامه اعلام نشده اما تا تکلیف بنیاد ادبیات داستانی مشخص نشود، انتشار ماهنامه «یکی بود یکی نبود» که سیزده شماره از آن منتشر شده بود در ابهام قرار دارد.

عربلو در پاسخ به اینکه شما همچنان در بنیاد ادبیات داستانی فعالیت می‌کنید بیان کرد: بله، اما نکته مهم این است که نشریه و ماهنامه تخصصی برای کودکان و نوجوانان نداریم،‌این نشریه لازم است که باشد و منتشر شود، باید حمایتی از انتشاران برای این گروه سنی صورت گیرد، اگر بنیاد نمی‌تواند باید ارگان دیگری اقدام به چاپ کند.

سردبیر ماهنامه «یکی بود یکی نبود» تاکید کرد: هدف ما از تشکیل این ماهنامه، گرد هم آمدن نویسندگان بود تا ضمن آن آموزش داستان نویسی را هم داشته باشیم. جوان‌ترها کنار باتجربه‌ها کار را بیاموزند.

عربلو با این جملات که اهدافمان برای انتشار این ماهنامه باند بود، گفت: به نظر من باید هر چه سریعتر اتفاقی رخ دهد و با صلاح‌ دید مسئولان نشریه این گروه سنی منتشر شود چرا که جای آن همچنان خالی است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار