امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85517
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «سید‌محمد کرمانی» چندی پیش در مسابقات بین‌المللی کویت حضور یافت و با ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «سید‌محمد کرمانی» چندی پیش در مسابقات بین‌المللی کویت حضور یافت و با وجود ارائه تلاوت قوی در این مسابقات به عنوانی دست پیدا نکرد.

چندی پیش تلاوت کرمانی در مسابقات کویت با تلاوت نفرات برتر این مسابقات در شورای عالی قرآن به داوری گذاشته شد و اساتید بین‌المللی کشور به برتری کرمانی اذعان کردند.

در این داوری که کاملاً دقیق توسط اساتید و داوران بین‌المللی قرآن کریم اجرا شد کرمانی باید با 10 نمره اختلاف با نفر اول مسابقات کویت به عنوان نفر اول انتخاب می‌شد.

در این گزارش فیلم تلاوت نفرات برتر مسابقات کویت و صوت تلاوت کرمانی در این مسابقات منتشر شده و عموم قرآن دوستان هم می‌توانند درباره تلاوت کرمانی قضاوت کنند.

البته فقط فیلم تلاوت نفرات برتر مسابقات کویت توسط برگزار کنندگان در یکی از شبکه‌های اجتماعی به نمایش گذاشته شده بود و با پی‌گیری‌های به عمل آمده صوت تلاوت کرمانی که توسط دوستانش در سالن مسابقات ضبط شده بود منتشر می‌شود.
 

تلاوت نماینده مالزی نفر اول مسابقات کویت
دانلود

 
 

تلاوت نماینده افغانستان نفر سوم مسابقات کویت

دانلود

 
 

تلاوت نماینده لبنان در مسابقات کویت
دانلود

 

تلاوت سید محمد کرمانی در مسابقات کویت
دانلود

 

به گزارش فارس در این دوره از مسابقات نمایندگان مالزی، اندونزی، افغانستان و لبنان اول تا چهارم شدند، البته فیلم تلاوت نماینده اندونزی به دست ما نرسید اما این قضاوت بین تلاوت کرمانی و نفر اول مسابقات از مالزی انجام شد که داوران رأی به اولی کرمانی با 10 نمره اختلاف دادند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار