امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8552
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۷
تعداد بازدید: 64
منصور ابراهیم زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از بازگشتش به ایران اظهار داشت: من بامداد امروز به ...

منصور ابراهیم زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از بازگشتش به ایران اظهار داشت: من بامداد امروز به تهران آمدم ولی هیچ حرفی و گفت‌وگویی از طرف پرسپولیسی‌ها با من نشده است.

وی افزود: وقتی در کربلا بودم پرسپولیسی‌ها به من زنگ زدند و گفتند می‌خواهیم اسمت را در هیئت مدیره پرسپولیس به عنوان یکی از گزینه های مربیگری تیم مطرح کنیم که به ما کمک کنی، من حرفی نزدم و با آنها موافقت کردم.

سرمربی سابق ذوب آهن تاکید کرد: به این حرف‌ها کاری ندارم که با اسم من بازی شده یا خیر؛ من کار خودم را انجام می‌دهم و صبر می‌کنم که تا به یکی از پیشنهادهایم جواب مثبت دهند.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به سوالی که آیا الان از پرسپولیسی‌ها ناراحت هستی یا خیر گفت: چرا باید ناراحت باشم! من اصلا به این مسائل فکر نکردم، چون در حد حرف بود. فقط یک بزرگ‌تر با من حرف زد و من هم جواب ایشان را در سفر دادم. من به این مسئله فکر نمی‌کنم که من انتخاب شدم یا فرد دیگر. کارنامه من مشخص است و نیاز به این حرفها نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم امسال بهترین تصمیم را بگیرم و الان هم بعد از این همه حرف و حدیث می‌بینید که تصمیم دیگر قرار است برای پرسپولیس گرفته شود. خدا بزرگ است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها