امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85525
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
محمدرضا صابری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با پایان مراحل فنی «دردسرهای شیرین» کمال تبریزی قرارداد پخش این فیلم ...

محمدرضا صابری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با پایان مراحل فنی «دردسرهای شیرین» کمال تبریزی قرارداد پخش این فیلم توسط نورتابان منعقد شده و طبق برنامه‌ریزی قصد داریم در زمان مناسبی آنرا اکران کنیم.

براساس این گزارش، فیلمنامه «دردسرهای شیرین» را علی میرمیرانی نوشته و نغمه ثمینی آن را بازنویسی کرده است. راوی قصه در فیلم دختری به نام شیرین است، دختری تحصیل کرده و پایبند اصول که ماجرای آشنایی خود و خانواده‌اش با کسی که قرار است به خواستگاری او بیاید را تعریف می‌کند. فرم و محتوای داستان بیانگر نوع تازه ای از کمدی رمانتیک است.

شهاب حسینی، نازنین بیاتی، نادر فلاح، نازنین فراهانی، پریوش نظریه، مهدی حسینی بجستانی، عیسی یوسف پور از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

لوکیشن‌های فیلم در استان کرمان انتخاب شده و سعی شده در کنار نقل داستانی جذاب و سرگرم‌‌کننده، به مقولات و مفاهیمی چون انرژی‌های پاک، تعامل سازنده و سالم انسان با طبیعت و محیط‌زیست و مصرف بهتر منابع طبیعی اشاره شود.

براساس این گزارش، نورتابان که در حال حاضر «پنج ستاره» را بر روی پرده سینماها دارد، علاوه بر «دردسرهای شیرین» فیلم‌های «امروز» و «محمد رسول الله» را نیز در نوبت پخش دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها