امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85570
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، نیروی هوایی آمریکا، دو هواپیمای بسیار پیشرفته نظامی و بدون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، نیروی هوایی آمریکا، دو هواپیمای بسیار پیشرفته نظامی و بدون سرنشین «هاوک» خود را در پایگاههایش در شمال ژاپن مستقر کردند.

طبق این گزارش، این هواپیماها ویژگی‌هایی دارند که آن را قادر به جاسوسی کردن از چین و کره شمالی می‌سازد.

هواپیماهای بدون سرنشین هاوک آمریکا تا ماه اکتبر در پایگاه هوایی «میساوا» در 590 کیلومتری شمال شرقی توکیو، باقی می‌مانند.

ژنرال سم آنجللا، فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد این هواپیماها تا زمانیکه فصل طوفان در پایگاه نیروی هوایی «آندرسون» در جزیره گوام واقع در غرب اقیانوس آرام، به پایان برسد، در پایگاه هوایی میساوا باقی می‌ماند.

فرمانده آمریکا حاضر به اظهارنظر درباره فعالیت‌های دقیق این هواپیماهای بدون سرنشین نشد و تنها اعلام کرد که قابلیت‌های این هواپیماهای هاوک جهانی کاملاً شناخته شده است. این هواپیماهای بدون سرنشین، ارتفاع عملیاتی بیش از 18.3 کیلومتر دارد می‌تواند بیش از 24 ساعت پرواز کند.

طبق این گزارش، این هواپیماها می‌توانند از ژاپن به راحتی بر مناطقی در آسیا از جمله کشورهای همسایه ژاپن که شامل کره شمالی و چین می‌شود، نظارت داشته باشد.

انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها