امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85574
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 104
محمد رضا امیر کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اینکه چه میزان اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های ...

محمد رضا امیر کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اینکه چه میزان اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر (آب، فاضلاب و برق) نیاز است،‌افزود: با دستور معاون اول رئیس جمهور کمیته‌ای متشکل از مهر‌آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر، نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر و رحمانی نماینده معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور جلسات کارشناسی را برای تعیین اعتبار موردنیاز برای تکمیل زیرساخت‌های پروژه مسکن مهر آغاز کردند.

وی ادامه داد: ‌این کمیته سه جانبه تاکنون 36 جلسه با مدیران شرکت‌های آبفای استان‌ها، شرکت‌های توزیع برق، شرک‌های برق منطقه‌ای و مدیران کل راه‌ و شهرسازی استان‌ها و بنیاد مسکن برگزار کرد.

امیر کمالی تاکید کرد: در این جلسات مشترک که به منظور تعیین دقیق برآورد اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل زیرساخت‌های آب، فاضلاب و برق مسکن مهر (بدون خودمالکی‌ها) برگزار شد فرم‌ها و اطلاعات مورد نیاز جمع‌آوری و مشخص شد.

نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر گفت: نتایج و گزارش‌ها تهیه شده است و در حال نهایی شدن برای ارائه به هیأت دولت است.

وی خاطرنشان کرد: در گزارش‌های نهایی پیش‌بینی شده است که 5 هزار میلیارد تومان برای برداشت دیون و تکمیل پروژه‌های آب، فاضلاب و برق مسکن مهر (بدون خودمالکی‌ها) نیاز است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها