امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85581
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سرلشکر عطاالله صالحی ظهر امروز در جریان بازدید از قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سرلشکر عطاالله صالحی ظهر امروز در جریان بازدید از قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده کردستان و تیپ شهید نصرت ضمن آشنایی با فعالیت‌ها و آموزش‌های انجام شده در یگان‌ها با تاکید بر ضرورت آموزش در نیروهای مسلح، تأکید کرد: باید برگزاری کلاس‌های آموزشی برای پیشبرد اهداف عالی ارتش در دستور کار قرار گیرد.

وی ضمن اشاره به توان بالای نیروی زمینی ارتش، خاطرنشان کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یعنی نیروی زمینی در تمام ابعاد نظامی پیشرفت و در نقطه اوج خود قرار دارد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: ارتقاء کیفیت آموزش رزمی کارکنان و استفاده از تجهیزات نوین و به‌روز در امر آموزش‌های رزمی و تاکتیکی یگان‌ها بیش از پیش ضرورت دارد.

به گفته صالحی آمادگی جسمانی ابزار موفقیت نیروهای نظامی است و باید بیش از گذشته به اهمیت این موضوع توجه شود.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در کنار آمادگی جسمانی، دانش و تجربه بزرگترین کمک به نیروهای مسلح است که با تلاش و کوشش کارکنان تحقق می‌یابد.

گفتنی است سرلشکر صالحی و هیئت همراه با جمعی از کارکنان پایور و وظیفه دیدار کرد و از قسمت‌های مختلف پادگان، کلاس‌های یگانه قرارگاه عملیاتی در میدان صبحگاه و اماکن مختلف پادگان بازدید کرد.

همچنین در پایان امیر کیومرث شرفی فرمانده قرارگاه عملیاتی 28 کردستان گزارشی از فعالیت‌های روزانه و برنامه‌های آموزشی قرارگاه و یگان‌های تابعه را در حضور فرمانده کل ارتش ارائه نمود.

انتهای پیام/79019/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار