امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85589
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل، کمال‌الدین پیرموذن در بازدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل، کمال‌الدین پیرموذن در بازدید از بخش‌ها و مراکز مختلف جهاد دانشگاهی واحد اردبیل بر استفاده مطلوب از توانمندی‌های بالای این واحد تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: زمینه‌های فعالیتی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل با این همه تاثیرگذاری هنوز برای بخش عمده‌ای از مردم و مسئولان ناشناخته مانده است و حمایت از آن ضروری به نظر می‌رسد.

این نماینده مجلس با قدردانی از اعضای جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل یادآور شد: اعضای این واحد با تکیه بر توانمندی‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود توانسته‌اند در بخش‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و سلامت خدمات ارزشمندی را به آحاد جامعه ارائه کنند.

پیرموذن با بیان اینکه جهاد دانشگاهی اردبیل کمترین حمایت مالی اما بیشترین ارائه خدمات را داشته است، اضافه کرد: باید از طرق مختلف ملی، منطقه‌ای و استانی این واحد تلاشگر مورد حمایت‌های مادی و معنوی قرار گیرد تا بتواند با انگیزه‌های بیشتری دامنه فعالیت خود را گسترده‌تر کند چرا که اکنون آوازه خدمات این واحد به کشورهای دیگر هم رسیده است و شاهد حضور اتباع سایر کشورها در مرکز درمان ناباروری هستیم.

وی برخی از اقدامات جهاد دانشگاهی اردبیل را در زمینه‌های توسعه فندق، گیاهان دارویی و درمان ناباروری مهم ارزیابی کرد و افزود: توسعه فندق و گیاهان دارویی را از طریق کمیسیون کشاورزی مجلس و رایزنی با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی پیگیری خواهیم کرد تا به نتایج مهمی منجر شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر مبنای منویات رهبری، نمایندگان مجلس با ارائه طرح‌های اثرگذار به دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند نهایت حمایت را از مراکز درمانی فعال در حوزه جمعیتی به عمل آورند که امیدواریم از همین محل مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی اردبیل نیز مورد حمایت جدی قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود کارنامه جهاد دانشگاهی اردبیل را درخشان عنوان کرد و ادامه داد: با این وجود تلاش خواهیم کرد از محل اعتبارات عمرانی استان و از طریق دفتر فنی استانداری اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه ساختمانی این واحد اختصاص یابد تا اعضای آن بتوانند از امکانات شایسته برای خدمت‌رسانی به مردم بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در این دیدار رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل نیز گزارشی از فعالیت‌های این واحد ارائه کرد.

رامز نصیری صالح با بیان اینکه پروژه ساختمانی جهاد دانشگاهی اردبیل با پیشرفت 35 درصدی در حال استمرار عملیات است، گفت: برای تکمیل این پروژه به هشت میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم که امیدواریم مسئولان با اختصاص کمک‌های مناسب در تحقق این کار ما را یاری کنند.

وی با قدردانی از حضور نماینده اردبیل در جهاد دانشگاهی استان تصریح کرد: برای توسعه فعالیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی حمایت‌های مسئولان حائز اهمیت است تا در سالی که به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است بتواند به رسالت خطیر خود جامه عمل بپوشاند.
انتهای پیام/62005/ز/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها