امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8559
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۷
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی علمی فناوری جبهه حماسه سازان خاطرنشان کرد: یکی از حوزه های مهم که ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی علمی فناوری جبهه حماسه سازان خاطرنشان کرد: یکی از حوزه های مهم که کاندیداها حتماً باید برای آن برنامه داشته باشند حوزه علم و فناوری است. با توجه به فضای امروز جهان بدون علم و فناوری پیشرفتی در حوزه های مختلف حتی در بحث امنیت داخلی و خارجی حاصل نخواهد شد و بدون دانش و پیشرفت تحقق اهداف میسر نمی شود.

روستاآزاد با بیان این که در حال حاضر یک فضای رقابتی بین ملت ها در جهان شکل گرفته است گفت: اگر در این زمینه سست شویم دیگر نمی توانیم پیشرفت کنیم و کسی که در فضای رقابتی امروز جهان جلو بیافتد پیروز بوده و ملت هایی که عقب بیافتند قادر نخواهند بود به کشورهای پیشرفته برسند.

سخنگوی علمی فناوری جبهه حماسه سازان با بیان اینکه این جبهه برنامه های بسیار مهمی در حوزه علم و فناوری دارد گفت: بحث های بنیادی برای توسعه کیفی و کمی تدوین شده است.

وی اظهار داشت: با توسعه آموزش کیفی و الکترونیکی همه مردم می توانند از راه دور آموزش لازم را ببینند.

سخنگوی علمی فناوری جبهه حماسه سازان در بیان 4 شاخص مهم برای بحث آموزش گفت: به روز کردن، کاربردی و بومی کردن ، ارزشمدار بودن و غنی و پرمحتوا کردن بحث آموزش نکات مهمی است که در قالب برنامه ای تدوین شده است.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف اظهار داشت: اگر جوانان ما خوب آموزش ببینند حتماً دارای شغل و کسب و کار خواهند بود و می توانیم یک نظام پیشرو از کسب و کار داشته باشیم.

روستاآزاد همچنین در خصوص زاکانی کاندیدای جبهه حماسه سازان اظهار داشت: بنده آقای زاکانی را از سالها قبل می شناسم، ولایتمداری وی زبانزد است و همچنین اخلاص در عمل یکی از ویژگی های مهم زاکانی است که در مقاطع مختلف اثبات شده است.

وی با بیان اینکه زاکانی در جبهه و در سخت ترین شرایط با فداکاری برای نظام و  رهبری به درجه جانبازی نائل شد گفت: بعد از دوران جنگ نیز وی به تحصیل پرداخت و عضو هیات عملی دانشگاه علوم پزشکی تهران شد.

رئیس دانشگاه شریف در ادامه افزود: زاکانی شجاعانه و بدون کمترین تردید مواضع انقلابی می گیرد و با کادر و گروه متخصصی که به همراه دارد می تواند برنامه هایش را عملیاتی کند.

وی اظهار داشت: این اخلاقیات خوب در بقیه کاندیداها نیز وجود دارد اما این ویژگی ها در زاکانی کامل تر دیده می شود.
/انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها