امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85592
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، بهروز نعمتی ظهر امروز در بازدید از سه روستای موقوفه قادرآباد، چنارسفلی و کهک‌علیا به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، بهروز نعمتی ظهر امروز در بازدید از سه روستای موقوفه قادرآباد، چنارسفلی و کهک‌علیا به اهمیت ترویج و اشاعه سنت وقف در جامعه اشاره کرد و بر لزوم توجه همه‌جانبه بر این مهم صحه گذاشت.

وی گفت: موقوفات می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف توسعه جوامع شهری و روستایی داشته باشد که بر این مبنا نیز باید مورد توجه عامه مردم جامعه قرار گیرند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سنت حسنه وقف می‌تواند به حل معضلات و مشکلات اقتصادی جامعه کمک کند، تصریح کرد: فرهنگ‌سازی شایسته و عمیق در این زمینه امری شایان توجه است.

وی با تاکید بر لزوم تعامل دو سویه مسئولان سازمانی اوقاف با مسئولان شهرستانی این سازمان نیز خاطرنشان کرد: این مهم می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت وقف و موقوفات در شهرستان‌ها شود.

نعمتی بیان داشت: توجه دادن خیران و واقفان خیراندیش به وقف در نیازهای روز جامعه نیز از موارد ارزشمندی است که باید مورد توجه باشد.

وی گفت: توجه و اهتمام هر چه بیشتر به حفظ موقوفات موجود و تشویق واقفان به وقف‌های جدید امر مهمی در راستای توسعه اقتصادی محسوب می‌شود.

در پایان این مراسم فرماندار اسدآباد از رئیس اوقاف این شهرستان به دلیل پیگیری‌های مجدانه در زمینه احیای موقوفات این شهرستان تجلیل کرد.
انتهای پیام/89004/ب20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار