امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85595
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 138
علی‌اصغر ناصربخت معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از تشکیل ستاد ...

علی‌اصغر ناصربخت معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از تشکیل ستاد مرکزی برگزاری بیست‌و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در تهران خبر داد و اظهارداشت‌: در قالب این ستاد چند کمیته نیز تعریف شده است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران بر همین اساس به تشکیل کمیته امنیتی اشاره و تصریح‌ کرد: در این کمیته پیرامون تأمین امنیت برگزاری 25 سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تصمیماتی گرفته شد.

وی با تأکید بر اینکه با افرادی که با شعار و حرکات و اقدامات نسنجیده خود بخواهند این حرکت عظیم را دچار خدشه کنند، برخورد می‌شود، افزود: با کسانی که علیرغم فرمایش مقام معظم رهبری با برخی خودسری‌ها در صفوف متحد مردم تفرقه ایجاد کرده یا شخصیت‌های نظام را مورد اهانت قرار دهند، برخورد می‌شود.

ناصربخت با بیان اینکه در کمیته امنیتی این موضوع مورد توافق همه اعضا بود، اظهار داشت: برخورد جدی قانونی با کسانی که دنبال حاشیه‌سازی هستند، صورت خواهد گرفت.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری همچنین گفت که راهنمایی و رانندگی موظف شد با کارناول‌های موتورسوار که در روز مراسم در مسیر حرکت می‌کنند، برخورد قانونی کند.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیت‌ها به کار گرفته شده تا این مراسم به شکل بسیار باشکوه برگزار شود، اظهارداشت: معتقدیم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل و همچنین بیعت دوباره با جانشین امام خمینی(ره) یعنی مقام معظم رهبری است.

ناصربخت در پایان خاطرنشان کرد: کمیته امنیتی در محورهای مختلف تصمیماتی را گرفته تا امنیت بیست ‌و پنجمین سالگرد امام راحل تأمین شود و مشکلی به وجود نیاید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها