امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85599
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعداز ظهر امروز پس از جلسه شورای معاونین این ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعداز ظهر امروز پس از جلسه شورای معاونین این وزارتخانه در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، اظهار داشت:‌موضوع 24 خرداد ماه به عنوان سالروز انتخابات سال 92 که یک سال از آن گذشته است، مطرح شد و قرار بر این شد که این همایش در وزارت کشور برگزار و هماهنگی‌هایی که در این خصوص باید صورت بگیرد بررسی شد.

وزیر کشور همچنین به موضوع برنامه ششم اشاره و تصریح کرد: استانداران حول سیاست‌ها و محورهای ابلاغی از طرف دولت برنامه‌های خود را تدوین کنند و نظراتشان را ارائه دهند تا در جمع‌بندی نهایی از آنها استفاده کنیم.

وی در ادامه به بررسی عملکرد طرح سلامت در همه استان‌ها توسط استانداران اشاره و خاطرنشان کرد: قرار شد استانداران گزارش یک ماهه خود را در این خصوص بفرستند که امروز این مسئله مطرح شد تا در نهایت تقدیم دولت شود.

رحمانی‌فضلی در پاسخ به سؤالی درباره معاونت سیاسی وزیر کشور و معرفی فرد جدید در این معاونت اظهار داشت: آقای میرولد در بدو حضورش در وزارتخانه گفت که در یک دوره موقت تا انتخاب استانداران و فرمانداران در این سمت حضور داشته باشد و کمک کند. اما ما اصرار داشتیم که از وجود آقای میرولد بهره ببریم اما با توجه به شرایطی که برای وی به وجود آمد امروز در شورای معاونان وزیر کشور از دوستان خداحافظی کرد.

وی در عین حال گفت که مقرر شد امور مشاوره‌ای با وزارت کشور و شخص بنده داشته باشد و در نهایت دوستان با رفتن وی موافقت کردند.

وزیر کشور درباره جایگزین آقای میرولد یادآور شد: نفر بعدی که جایگزین وی شود به طور خاص فکر نکردم.

رحمانی‌فضلی در پاسخ به این سؤال که تا زمانی که جایگزین مشخص نشده چه کسی عهده‌دار این مسئولیت خواهد بود، افزود: بنده خود مسئولیت آن را تا آن زمان بر عهده دارم.

وزیر کشور در پاسخ به سؤال دیگری درباره وضعیت دانایی‌فر مرزبان ربوده شده ایرانی تصریح کرد: بنده در سفر به پاکستان هم به نخست‌وزیر و هم فرمانده ارتش و وزیر خارجه و دیگر مسئولان این موضوع را مطرح کردم و موضوع را از طریق مجاری دیپلماتیک همچنان پیگیری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا درست است که آقای دانایی‌فر پناهنده به آمریکا شده است، گفت: نه سند متقنی در این خصوص نداریم.

رحمانی‌فضلی همچنین در پایان در خصوص همایش 24 خرداد خاطرنشان کرد: میهمانان از طرف ریاست جمهوری دعوت می‌شوند و ما میزبان آنها در وزارت کشور هستیم اما از همه جا دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها