امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۳:۱۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 856
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۶
تعداد بازدید: 230
جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با اشاره به اینکه امکان بررسی مجدد لایحه بودجه 92 با نامه ...

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با اشاره به اینکه امکان بررسی مجدد لایحه بودجه 92 با نامه تجدید رأی اعضا در کمیسیون تلفیق وجود دارد، اظهار داشت: اگر اعضای مخالف با کلیات لایحه 92 کمیسیون تلفیق درخواست تجدید رأی کنند، امکان بررسی مجدد آن وجود دارد.

وی ادامه داد: تا اکنون عضوی از کمیسیون تلفیق درخواست تجدید رأی نداده است و با این اوصاف این لایحه باید در صحن مجلس به رأی گذاشته و تعیین و تکلیف شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 92، دلایل مخالفت نمایندگان با کلیات بودجه را تبدیل 35 درصدی منابع صندوق توسعه ملی به منابع ریالی عنوان کرد و گفت: این میزان استقراض دولت از منابع صندوق توسعه ملی حجم وسیعی را شامل می‌شود که نمایندگان مخالف با آن هستند.

قادری افزود: مصارف 33 هزار میلیارد تومان حاصل از واگذاری‌ها و برخی دیگر از اموال نیز مشخص نشده بود.

وی با بیان اینکه در سند چشم‌انداز 20 ساله کشور به کاهش نرخ بیکاری و تورم اشاره شده، تصریح کرد: در لایحه بودجه سال آینده نه‌تنها به کاهش نرخ بیکاری اشاره نشده بلکه رشد اقتصادی در آن بین 0 و یک بر آورد می‌شود.

به گزارش فارس، قادری پیش از این با تأکید بر اینکه این لایحه نیازمند تغییرات فراوانی است، گفته بود که نمایندگان عضو تلفیق هر کدام اشکالات جدی را در روند بررسی این لایحه وارد می‌دانستند که پس از جمع‌بندی کمیسیون به رد لایحه بودجه ختم شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه 92 دو روز پیش از موافقت نمایندگان با ارز مبادله‌ای برای درآمدهای دولت خبر داده و گفته بود که دولت به دنبال تک‌نرخی کردن ارز است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها