امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85602
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عصر امروز از 11 ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عصر امروز از 11 جلد کتاب تاریخچه سپاه با نام «سپاه در گذر انقلاب» رونمایی کرد.

در این مجموعه که از ابتدای تاسیس سپاه تا سال 60 را شامل می‌شود و جلد اول آن در سالهای قبل منتشر شده، موضوعات تاریخی در مقاطع مختلف تشکیل سپاه پاسداران مورد بررسی قرار گرفته است.

گفتگو با برخی بنیانگذاران سپاه ازجمله عباس آقازمانی (ابوشریف)، محسن رفیق دوست، جواد منصوری و محمدعلی بشارتی از جمله موضوعاتی است که در این مجموعه نگاشته شده است.

در مراسم رونمایی از این مجموعه، عباس آقازمانی (ابوشریف) اولین معاون عملیات و سومین فرمانده کل سپاه، سردار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح، محسن رفیق‌دوست وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه، یوسف فروتن اولین مسئول روابط عمومی سپاه، دانش منفرد از بنیانگذاران سپاه، سردار محمودزاده، گلعلی بابایی نویسنده و جمعی از مسئولان لشکری و فرهنگی نیز حضور داشتند.

در پایان این مراسم، سردار جزایری با اهدای لوحی، از سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه تقدیر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها