امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85603
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس آقازمانی (ابوشریف) اولین معاون عملیات و سومین فرمانده کل سپاه در مراسم ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس آقازمانی (ابوشریف) اولین معاون عملیات و سومین فرمانده کل سپاه در مراسم رونمایی از مجموعه کتابهای تاریخچه سپاه پاسداران با نام «سپاه در گذر انقلاب» که امروز عصر برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به حکومت خدا بر مردم گفت: در دنیا حکومت‌هایی که مشهور و معروف است، حکومت مردم بر مردم، حزب بر مردم و دیکتاتور بر مردم است که حکومت خدا هیچ کدام از آنها نیست.

وی افزود: اسلام دارای قوانین ثابت و لایتغیری است که اگر بر فرض مثال، تمام مردم دنیا رای دهند تا قوانین مردم بر دنیا حاکم شود که این قوانین خلاف حکم خدا باشد، این حکومت خدا نیست. تمام حکومت‌ها جاهلی است و تنها حکم خدا، حکم الهی است.

ابوشریف ادامه داد: بعد از پیامبر اسلام (ص)، خلفا این حکومت را ادامه دادند که متاسفانه حکمای اموی و عباسی «نفرتا للعالم وللمسلمین» شدند و بعد از خلفای عباسی خلفای عثمانی توانستند 6 قرن با صلیبیان در اروپا بجنگند و خلافت را تا قلب اروپا برسانند. اما متاسفانه بر اثر اختلاف مسلمین، اروپایی‌ها به عرب‌ها اسلحه دادند تا آنها علیه عثمانی‌ها اقدام کنند که باعث شد صلیبی‌ها پیروز شوند و تمام آثار فرهنگ اسلامی را در ترکیه از بین ببرند.

وی افزود: صلیبی‌ها بیش از 2 قرن با سیاست «تفرقه بینداز و حکومت کن» بر مسلمانان حکومت کردند و بین شیعه و سنی و اقوام مختلف مسلمان اختلاف انداختند. در این زمان روشنفکرانی مثل سید قطب، سیدجمال و ابوالعلا گفتند که جنگ ما جنگ شیعه و سنی نیست که متاسفانه آنها هم به جایی نرسیدند و اراده خدا این بود که انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)‌در ایران به پیروزی رسید و نظام ولایت فقیه بعد از چند قرن در یک نقطه اسلامی مستقر شد.

ابوشریف خاطرنشان کرد: استکبار صلیبی می‌دانست که این انقلاب اسلامی فقط در ایران نیست لذا با توطئه‌های مختلف به وسیله قومیت‌ها می‌خواست این انقلاب را به زمین بزند اما خون پاسداران آنها را با شکست مواجه کرد.

وی خاطرنشان کرد: سپس آنها به بهانه مبارزه با تروریسم شرق وارد منطقه شدند و نیروهای ناتو 13 سال است در مرز ایران فعالیت می‌کنند وهدفشان نابودی انقلاب اسلامی است و الان می‌بینیم که بعد از 13 سال در حال فرار هستند.

این فرمانده اسبق سپاه اظهار داشت: آنها جنگ شیعه و سنی و تفرقه بینداز و حکومت کن را در پاکستان، افغانستان، سوریه و بحرین، ایران و یمن دنبال می‌کنند.
 
وی افزود: تئوری آمریکا مبنی بر اینکه ما رهبر جهان هستیم، شکست خورده است الان در آمریکا و اروپا تظاهرات ضد نظام سرمایه‌داری غرب برپا می‌شود و 99 درصد می‌گویند ما کار و سرمایه نداریم در حالی که یک درصد تمام پول، سرمایه و اسلحه را در اختیار دارند.

ابوشریف تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی به رهبری ولایت فقیه برای نجات ملت‌های دنیا مطرح بوده و لبه تیز استکبار جهانی به سمت سپاه و ولایت فقیه است. این نظام به دلیل وجود سپاه و رهبری ولایت فقیه است که پابرجا مانده است.

وی ادامه داد: اگر سپاه یک قدم عقب بکشد آنهایی که شعار «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران» را سر می‌دادند، این انقلاب را از درون می‌پوساندند.

این فرمانده اسبق سپاه تاکید کرد: انقلاب اسلامی باید در جهان نقش خود را ایفا کند تا ظهور امام زمان(عج) و برقراری عدل جهانی صورت گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها